Wątek: Przeniesienie numeru na kartę w okresie zagrożenia epidemiologicznego

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Przeniesienie numeru na kartę w okresie zagrożenia epidemiologicznego

Chcę przenieść nr do Play, niestety w okresie zagrożenia epidemiologicznego wszystkie salony są zamknięte.
    Czy mogę przenieść nr na kartę bez wizyty w salonie, czy wybrać innego operatora?

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez zabi_k Zobacz posta
    Chcę przenieść nr do Play, niestety w okresie zagrożenia epidemiologicznego wszystkie salony są zamknięte.
    Czy mogę przenieść nr na kartę bez wizyty w salonie, czy wybrać innego operatora?
    a w jakiej sieci masz?
    bo np gdybyś chciał mieć w a2mobile lub lycamobile to mozna przez strone, ale te sieci pracuja na nadajnikach plusa..
    Ostatnio edytowane przez jerzy.zach ; 20-03-2020 o 11:42

Orange na co kartę, nju, wszystko przez kuriera. Play nie ma kuriera dla przenosin na kartę

Cytat Zamieszczone przez marcin19883 Zobacz posta
    Orange na co kartę, nju, wszystko przez kuriera. Play nie ma kuriera dla przenosin na kartę
    aaa

- - - Updated - - -

Musisz poczekać jak wirus odpusci...
    przenieś numer do fakt mobile to prawie play tu zapytaj jak to zrobić https://www.faktmobile.pl/kontakt/, a potem zmienisz na play
    Ostatnio edytowane przez jerzy.zach ; 21-03-2020 o 11:47

Cytat Zamieszczone przez jerzy.zach Zobacz posta
    ..
    przenieś numer do fakt mobile to prawie play tu zapytaj jak to zrobić https://www.faktmobile.pl/kontakt/, a potem zmienisz na play
    Po co do fakt mobile? Przecież nie mają kuriera.

fakt mobile jak i rbm mają przeniesienie tylko w salonach a salony zamknięte. Może warto uruchomić przeniesienie na dwa miesiące? To już standard : kurierem nawet prepaid a wizyta w salonie to porażka. P4 pomyśl jest to bezpieczniejsze nawet dla kuriera, jeden podpis i tyle papierki wracają za 48h ! p4 na to czekamy, chyba, ze hasło zostań w domu, nie dotyczy playa. Interent się kończy a ta niby praca mobilna pożera GB danych za które pracodawca NIC nie płaci! I jeszcze dostaną zwroty Zus a pracownik nic, ryzykując życie by szukać startówek po kioskach lub żabkach
    Zróbcie coś z tym!
    Ostatnio edytowane przez areksz22 ; 24-03-2020 o 20:08 Powód: literówka

Z jakiej sieci chcesz przenieść ten numer?

Do Play na kartę można przejść pośrednio kurierem.
    Wystarczy migrować numer do Play Next potem zakupić kartę SIM Play na kartę. (Należy zarejestrować kartę na takie same dane jak karta Next)
    Potem już wystarczy zlecić tylko przeniesienie numeru przez czat na daną kartę.

Exclamation

Cytat Zamieszczone przez jerzy.zach Zobacz posta
    Z jakiej sieci chcesz przenieść ten numer?
    obecnie 5 numerów z Orange i 4 Plusa bo w okolicach Sadkowic pow. rawski Orange lezy i kwiczy samo l800 zdycha , chyba, że praca z szybkością 0,3Mbps down, i 0,8Mbps up to sukces dla tej sieci, brak inwestycji na wsiach pokazuje porażkę sieci O! Plus natomiast ma beznadziejny zasięg szuka sieci! P4 ma w tym rejonie dwa BTSy w Sadkowicach i Władysławów L800/1800/chyba L2100 aż 11Mbps z anteną zewnętrzną , to skoro nie ma kuriera to z Polskiego Wuhan czyli Nowego Miasta nad Pilica pojadę sobie może do salonów do Warszawy przenieść numery bo kuriera brak...

Cytat Zamieszczone przez areksz22 Zobacz posta
    obecnie 5 numerów z Orange i 4 Plusa bo w okolicach Sadkowic pow. rawski Orange lezy i kwiczy samo l800 zdycha , chyba, że praca z szybkością 0,3Mbps down, i 0,8Mbps up to sukces dla tej sieci, brak inwestycji na wsiach pokazuje porażkę sieci O! Plus natomiast ma beznadziejny zasięg szuka sieci! P4 ma w tym rejonie dwa BTSy w Sadkowicach i Władysławów L800/1800/chyba L2100 aż 11Mbps z anteną zewnętrzną , to skoro nie ma kuriera to z Polskiego Wuhan czyli Nowego Miasta nad Pilica pojadę sobie może do salonów do Warszawy przenieść numery bo kuriera brak...
    Problem jest duży, ale wcześniej nie było czasu o tym pomyśleć?
    SALONY są zamknięte play nawet w Warszawie.

jedyne salony otwarte to sieci Tmobile.
    Ostatnio edytowane przez jerzy.zach ; 26-03-2020 o 13:51

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów