Wątek: Motorola One Vision Upgrade Android 10?

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Motorola One Vision Upgrade Android 10?

Dzień dobry

Kiedy Play zamierza zaktualizować wersje systemu z 9 na 10 dla Motorola One Vision.
    Oficjalny ROM w wersji Android 10 jest już od miesiąca, Wcześniej aktualizacje były wcześniej.

Po co modyfikować ROM i wyłączać rozmowy głosowe przez WiFi?
    Oficjalny ROM ma możliwość ale Play i tak ją blokuje.

Dziękuję

Dwa tygodnie od premiery aktualizacji a ja dalej jej nie mam, zaraz marzec a poprawki zabezpieczeń nadal z grudnia, i niby Android One a zwykle naciąganie klientów

U większości operatorów jest już aktualizacja do Androida 10. Chciałbym też dodać, że One Vision wspiera VoLTE oraz VoWiFi. Jestem ciekaw, kiedy Play zaktualizuje telefony i czy włączą obsługę VoLTE. Taki sam problem miałem z Huaweiem p10 lite. Wszyscy od marca/kwietnia otrzymali aktualizację a Play udostępnił ją dopiero w sierpniu. Masakra

20 marca i dalej brak Androida 10 i poprawek bezpieczeństwa które są z grudnia 2019, android one to ściema starsze telefony dostały 10ke nie ma sensu kupować telefonów od operatorów to mój ostatni telefon od opa

24.03.2020 poprawki z grudnia,android 9.Może ktoś z szanownego Play odpowiedzieć co jest przyczyną takiego zaniedbania z Waszej strony?,przypomnę że one vision ma androida one.Na Xiaomi Mi8 lite wypuściliście aktualizacje, mimo że fon jest starszy.Proszę o jakieś konkretne działanie z Waszej strony.Sprzedajecie Państwo urządzenia więc dbajcie o ich aktualizacje.Pozdrawiam

Ja kontaktowałem się z Play. Twierdza, że aktualizacja telefonów to nie ich działka. Natomiast support Motoroli twierdzi od miesiąca, że trwają testy wersji dla Play. wychodzi na to, że producent tańczy jak operator mu zagra. Natomiast rzeczony operator jest przeszczęśliwy, bo ma na kogo zrzucić odpowiedzialność. I jak zawsze w takiej relacji, żadna ze stron nie przejmuje się bezpieczeństwem użytkowników. Zapłaciliśmy? Zapłaciliśmy. Więc możemy pocałować się w nos. Tyle znaczą te zapewnienia o comiesięcznej aktualizacji.

Uprawnienia umieszczania postów