Wątek: Nadajnik Lipnica Wielka i okolice.

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Nadajnik Lipnica Wielka i okolice.

Witam po wyłączeniu roamingu Plusa totalny brak zasięgu okolice miejscowości Lipnica Wielka powiat Nowotarski (Małopolska)czy firma planuje coś z tym zrobić??dziękuje pozdrawiam

Witam,
    Przyłączam się do pytania kolegi, obecny zasięg w miejscowości Lipnica Mała jest tragiczny dlatego że go praktycznie brak. Miejscowości takie jak Lipnica Mała, Lipnica Wielka, Zubrzyca Górna oraz Zubrzyca Dolna są położone bardzo blisko siebie w ułożeniu równoległym. Jedne ale za to dobrze ulokowany nadajnik mógłby dać radę.
    Miejscowości te z czego co wiem znajdują się na liście tzw. "białych plam", dodam także że nie są to małe miejscowości (źródło Wikipedia):
    Lipnica Mała - 3200 osób
    Lipnica Wielka - 5244 osób
    Zubrzyca Górna - 2964 osób
    Zubrzyca Górna - 1852 osób

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Cytat Zamieszczone przez Władca Południa Zobacz posta
    Witam po wyłączeniu roamingu Plusa totalny brak zasięgu okolice miejscowości Lipnica Wielka powiat Nowotarski (Małopolska)czy firma planuje coś z tym zrobić??dziękuje pozdrawiam
    Otrzymałem odpowiedź, że szukamy lokalizacji pod stację bazową na tym terenie.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Cytat Zamieszczone przez jahu Zobacz posta
    Otrzymałem odpowiedź, że szukamy lokalizacji pod stację bazową na tym terenie.
    Proszę jeszcze o informację odnoście nadajnika: ID: NWT7009 Zubrzyca Górna, dz.nr 4060 (http://beta.btsearch.pl BTS), jest już zaplanowane jego uruchomienie?

Ten nadajnik raczej nie rozwiąże sprawy ale z pewnością poprawi zasięg.
    Ostatnio edytowane przez 3rav ; 16-02-2020 o 16:47

Uprawnienia umieszczania postów