Wątek: Wypowiedzenie umowy

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wypowiedzenie umowy

Witam
    W salonie złorzyłem wypowiedzenie umowy z póżniejszym przejściem na kartę ostatnio dostałem smsa o zarejestrowanym zgłoszeniu a następnie po ok 5 dniach o rozwiązaniu zgłoszenia a po szczegóły zgłoszenia odsyłają w smsie do play24 lecz po sprawdzeniu nie ma wogule takiego zgłoszenia ani otwartego ani zamknietęgo tylko wogule mnie dziwi fakt jakiegoś zgłoszenia bo nie składałem żadnego zgłoszenia( numer zgłoszenia 224605450) bardzo proszę o sprawdzenie o co tu chodzi (tresc zgłoszenia i odpowiedz )

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Witaj, złożone rezygnacje mają przypisany numer sprawy, ale niektóre kategorie zgłoszeń mogą nie być widoczne na Play24. Czy kontaktowałeś się z Obsługą Klienta, żeby sprawdzić status rezygnacji?

@mati158 obyś z salonu wziął potwierdzenie złożenia tego wypowiedzenia. Byłem świadkiem takiego czegoś ze dwa lata temu. Play nadal przesyłał rachunki i dopiero po 2-3 miesiącach udało się to odkręcić. Wypowiedzenie zaginęło w Play ale było wzięte potwierdzenie złożenia wypowiedzenia i to uratowało sprawę. Z tego co pamiętam to żaden numer sprawy nie był nigdzie przypisany.
    Ostatnio edytowane przez ratt ; 19-01-2020 o 20:56

Cytat Zamieszczone przez ratt Zobacz posta
    @mati158 obyś z salonu wziął potwierdzenie złożenia tego wypowiedzenia. Byłem świadkiem takiego czegoś ze dwa lata temu. Play nadal przesyłał rachunki i dopiero po 2-3 miesiącach udało się to odkręcić. Wypowiedzenie zaginęło w Play ale było wzięte potwierdzenie złożenia wypowiedzenia i to uratowało sprawę. Z tego co pamiętam to żaden numer sprawy nie był nigdzie przypisany.
    Tak wziąłem potwierdzenie z salonu

Cytat Zamieszczone przez Play4You2 Zobacz posta
    Witaj, złożone rezygnacje mają przypisany numer sprawy, ale niektóre kategorie zgłoszeń mogą nie być widoczne na Play24. Czy kontaktowałeś się z Obsługą Klienta, żeby sprawdzić status rezygnacji?
    Nie kontaktowałem się bo nie miałem potrzeby płacić znów za połączenie ale w takim razie jak nie które zgłoszenia (którego nie robiłem)nie są widoczne to dlaczego wysyłacie w smsie ze wiecej szczegułów zobacze na play24? Nie może pan zobaczyć w systemie o co chodzi w tym systemie

Możesz napisać do Obsługi Klienta, poprzez bezpłatny czat w aplikacji Play24.

Cytat Zamieszczone przez Play4You2 Zobacz posta
    Możesz napisać do Obsługi Klienta, poprzez bezpłatny czat w aplikacji Play24.
    Klienci biznesowi nie mają tej możliwości
    Ostatnio edytowane przez mati158 ; 19-01-2020 o 22:40

Napisz w takim razie tutaj: https://direct.lc.chat/8830350/20

Uprawnienia umieszczania postów