Wątek: Internet Bez Limitu GB z Limitem danych 100GB lejek 1 mb/s obecna oferta.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
    Kiedyś w starszych ofertach play był lejek 2 mb teoretycznie, ale nie było mi dane sprawdzić jak działa bo zawsze w ciągu miesiąca wykorzystywałem 150-200 GB i żadne ograniczenie się nie włączało, teraz niestety lipa jest. Co do lejka u mnie działa poprawnie, natomiast jeżeli 5g kiedyś wejdzie te usługi 100 GB ludziom się po kończą po kilkunastu speedtestach

Cytat Zamieszczone przez buszmen20 Zobacz posta
    Kiedyś w starszych ofertach play był lejek 2 mb teoretycznie, ale nie było mi dane sprawdzić jak działa bo zawsze w ciągu miesiąca wykorzystywałem 150-200 GB i żadne ograniczenie się nie włączało, teraz niestety lipa jest. Co do lejka u mnie działa poprawnie, natomiast jeżeli 5g kiedyś wejdzie te usługi 100 GB ludziom się po kończą po kilkunastu speedtestach
    4G/5G de facto powinni już teraz w tym momencie przygotowywać nowa ofertę dla obu grup pospaid i prepaid , wracając do tematu bo wątek nie został zamknięty odpowiem że lejek dział techniczny u mnie poprawił działa stabilnie,co do 100GB to zbyt mało ja swój limit wykorzystałem w 14 dni

Cytat Zamieszczone przez pakierhakierxd Zobacz posta
    Aż sam spróbuje dobić w Play internet na kartę do 1 mb i sprawdzę
    Wczoraj na kilka godzin złapałem lejek i legenda się nie potwierdziła: dalej czapa na 1 mb/s w dół i 0.33 mb/s w górę.

Najgorzej że jak zwolni to przy tej prędkości nie da sie już normalnie korzystać z internetu. Co najwyżej na messenger -rze popisać i tyle

Cytat Zamieszczone przez basia801 Zobacz posta
    Najgorzej że jak zwolni to przy tej prędkości nie da sie już normalnie korzystać z internetu. Co najwyżej na messenger -rze popisać i tyle
    przy takim lejku nawet komfortowo sie nie da nic robic

Cytat Zamieszczone przez Adal1234 Zobacz posta
    Po drugie żadna sieć nie ma internetu mobilnego bez limitu prędkości. Jest bez limitu danych bo nawet jak wykorzystasz 100/200/300GB to nadal możesz z niego korzystać ale w lejku. Jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem to niestety ciężko przetrwać w tym świecie;p
    Póki co żaden operator nie zapowiedział internetu bez limitu prawdziwego, Tmobile próbował i wycofał się więc żaden póki co nie wejdzie ponownie w to.
    A MagentaBIZNES VIP za 120 zł nie jest "bezlimitowa"?

Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    Gadacie bzdury miałem ten lejek 1 mb w Play internet na kartę po wykorzystaniu 100 gb i było wolniej ale dało się korzystać
    Mam też Aero2 i na 512 było jeszcze trochę gorzej ale do przejrzenia stron ok

Cytat Zamieszczone przez Kju Zobacz posta
    A MagentaBIZNES VIP za 120 zł nie jest "bezlimitowa"?
    Powtarzamy po raz kolejny: Aktualnie u operatorów nie ma ofert mobilnych bez limitu.
    Zawsze jest limit prędkości od razu ustawiony odgórnie lub po wykorzystaniu danej ilości GB, trzeba jedynie czytać uważnie kiedy.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów