Wątek: Drastyczne podwyżki w cennikach ofert na kartę w Play i RedBull Mobile od 15 lutego

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 57 z 57
    Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    Ale to przypadkiem nie w solo l

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Player
    Cytat Zamieszczone przez pakierhakierxd Zobacz posta
    Ale to przypadkiem nie w solo l
    Z Solo L też zabrali ten pakiet. Teraz tylko Rodzina ma tą opcję.

Cytat Zamieszczone przez Pablo Zobacz posta
    Podwyżki, podwyżkami ale w pakiecie Solo M był pakiet roamingowy (100 minut, 50 sms i 500 MB ) a teraz go nie ma. Ktoś się nie bał i zaje... Coraz lepiej w Play się dzieje.
    Dlatego w play są najgorsze oferty w roaming, już pomarańcz ma bardzo atrakcyjne. Po za tym do dziś na stronie nie widać podwyższonych pakietów roaming internetu w abonament nadal leży 5.88gb zresztą w play to masakra z tym internetem w ue pakietem, za 100zł 5,88gb śmiech na sali.

Wracając do tematu no w czym tu się jarać negatywnie? że tak ujmę, 99,99% ma pakiet i tak wykupiony, to dotyczy osób co nie maja pakietów i tyle w temacie, totalnie bankrutem zostaniecie, lepiej po narzekajcie na rząd jakie nam podwyższki wciska od 1zł na 1 produkcie a ty stękasz o 1grosz?? śmiech na sali buahahah
    Ostatnio edytowane przez Scan ; 06-01-2020 o 19:58

Nie wiem czy ktoś pisał, ale teraz wszyscy zbierają kase na 5G, więc to jeden z głównych powodów podwyżek u operatorów
    Ostatnio edytowane przez marcin19883 ; 09-01-2020 o 14:34

Ja z Play do plush zwialem dawno. Za kartę place po 20 PLN. Roaming mam 3,18 bez dopłat.

Player
    A ja napiszę tylko tyle.
    Mam umowę w RedBull płacę 199zł podstawy abonamentu plus dodatkowe koszta jak roaming i poł, międzynarodowe, powinienem do marca 2021 a za chwile będę w kraju i idę wypowiedzieć. Zgodnie z ich mailem nie zapłacę kary. Podnieśli mi cennik w górę.
    To jest numer który bardzo często wykorzystuję do połączeń za granicę oraz do roamingu.
    Sorki ale przez rok nie bedę przepłacał. Play taki trochę strzał w kolano

Hardcore Player Awatar Dorotea
    Cytat Zamieszczone przez Adal1234 Zobacz posta
    Widocznie mniej naiwny niż Ty. Mam abonamenty od wielu lat i nigdy nie dzwoniono do mnie z garnków/kredytów/windykacji, ba nigdy nawet nie było zapytania na mój temat bez mojej wiedzy bo mam alerty w BIKach i sprawdzam to regularnie.
    Chwilówki można bez BIK...

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów