Wątek: Zamówienia na redbullmobile.pl

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
    No niestety mnie ZAPEWNIALI konsultanci że zamówienie dotrze do świąt, rzecz jasna że w nowym roku zakupiłem w sklepie inny model z tym że ciekaw jestem czy przesyłka dotrze w końcu do mnie i co sobie z tym Play zrobi a wtedy zdecyduję co z nimi zrobię a mam chętnego bo mimo wszystko cena dalej jest atrakcyjna (tak trafiłem na promocję, lecz łączna suma jaką wtedy zyskałem 600 zł, może dla kogoś to parę złotych, no teraz już można kupić tylko 400 zł drożej chociaż nie wiem co to ma za znaczenie). Jak na razie chcę pokazać jak działają zamówienia,konsultanci
    i promocję, może komuś się przyda to do wiadomości. Nie jestem w tej sieci i był to tylko zakup telefonów, więc tylko na ten temat się mogę wypowiedzieć.

Cytat Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    Przykro mi z powodu zaistniałej sytuacji. Czy posiadasz numer aktualnie otwartego zgłoszenia w tej sprawie?
    Tak posiadam a chcecie zgłoszenie priorytetowego zgłoszenia zgłosić ?

Jeśli podasz numer zgłoszenia, przekażemy je do realizacji, zgodnie z zapisami Regulaminu Forum.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Jeśli podasz numer zgłoszenia, przekażemy je do realizacji, zgodnie z zapisami Regulaminu Forum.
    Z chęcią podam jeżeli Państwo są w stanie tą sprawę załatwić i wyjaśnić wszystkim czemu zamówienie jest olewane.
    Jeżeli Państwo nie wyjaśnią tego tylko przekażą dalej albo tylko proponują jakąś pomoc na zasadzie wyślijmy to dalej zgodnie z zasadami Formu jakie wam ktoś narzucił, to nie ma najmniejszego sensu, będę czekał dalej na nowe wątki związane z moim zamówieniem. Gdyby coś się zmieniło z chęcią poinformuję.

W takim razie zachęcam do oczekiwania na odpowiedź ze strony Obsługi Klienta.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

W takim razie zachęcam do oczekiwania na odpowiedź ze strony Obsługi Klienta.
    Tak też myślałem...

Zamówienia na redbullmobile.pl

Jest !! w końcu udało się !! otrzymać odpowiedź która wyjaśnia całą sytuację i pozwala Play zakończyć sprawę, trwało to ponad miesiąc, zapewnienia konsultantów że jutro zostanie wysłane zamówienie oraz po zgłoszeniach, są nic nie warte. Odradzam zakupów online na stronie redbullmobile, ponieważ możecie również wy być ciągle wprowadzani w błąd. Nie warto również dzwonić do konsultantów ponieważ i oni nie potrafią wyjaśnić czegokolwiek związanego z zamówieniami. Teraz czekam na odpowiedź jak mam ponowić zamówienie jeżeli nie ma już takiej oferty?

Obsługa Klienta
    pt., 24 sty, 07:07 do mnie

Nr zgłoszenia: 225170550
    Data wpłynięcia do P4: 2020-01-21 18:06:13
    Data zamknięcia zgłoszenia: 2020-01-24 07:07:19

Szanowny Panie,

dziękuję za przesłane przez Pana zgłoszenie.

Chciałbym wyjaśnić, że z powodu błędu systemowego nie udało nam się zrealizować Pana zamówienia. Proszę, aby jeszcze raz ponowił Pan je przez naszą stronę. Bardzo Pana przepraszam za spotkane niedogodności.

Będzie mi miło, jeśli zechce Pan ocenić moją odpowiedź w ankiecie SMS – to zajmie tylko chwilę.

W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do dyspozycji. Proszę pamiętać, że można się z nami skontaktować dzwoniąc na numer 790 666 666 lub *666, wysyłając wiadomość na adres e-mail redbullmobile@pomocplay.pl bądź tworząc zgłoszenie za pośrednictwem portalu Play24 (www.play.pl).

Pozdrawiam
    (...)
    Obsługa Klienta RedBull Mobile

P4 Sp. z o.o., ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa KRS 0000217207 NIP 951-21-20-077 REGON 015808609 Kapitał zakładowy 48 856 500,000 PLN
    Ostatnio edytowane przez jahu ; 26-01-2020 o 08:44 Powód: Usunięcie danych konsultanta

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    @Tomic - Zarejestruj nowe zgłoszenie z prośbą o ponowienie zamówienia, w treści powołując się na numer zamkniętego zgłoszenia. Konsultant sprawdzi dla ciebie taką możliwość i udzieli Tobie odpowiedzi.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów