Wątek: Przedłużenie umowy w salonie oszustwo co mam robić ?

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Przedłużenie umowy w salonie oszustwo co mam robić ?

Witam .
    Poszedłem dziś do salonu play przedłużyć umowę sprzedawca przedstawił mi warunki w formule BIZNES BOX PRO - INTERNET DO BIURA a w nim 4 numery i karta internetowa miałem płacić za to wszystko 195 zł . Wszystko super podpisany aneks wszystkie zgody itd . Po powrocie do domu sprawdziłem skrzynkę e-mail, a tu wiadomość od play w której jest napisane ze od przyszłego miesiąca będę płacił za te 4 telefony i internet 522 zł. Co mam robić o co tu chodzi ? Miał ktoś kiedyś taki problem? Niewiem co mam o tym myśleć czy zostałem oszukany czy poprostu to jakaś pomyłka . Podobno nie można się odwołać od formuły biznesowej . Pomocy bo niewiem co mam robić

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Witaj, czy do abonamentu dobierałeś urządzenia?

Tak wziąłem głośnik Jbl flip 5 z dopłata jednorazowa 50 zł i miesięczne doliczenie do rachunku 10 zł . Wszystko miało kosztować włącznie z głośnikiem 195 zł a tu nagle 522 zl

Posiadam w tej taryfie 4 numery oraz kartę internetowa. Co mam teraz zrobić ?

Jeżeli dobierałeś tylko głośnik, kwota podana w mailu prawdopodobnie nie jest prawidłowa. Najlepiej w tej sprawie skontaktować się z Obsługą Klienta. Konsultant dokładnie zweryfikuje sytuację na Twoim koncie.

Już kontaktowałem się z biurek obsługi ale nie byli wstanie nic stwierdzić bo dokumenty się nie pokazywały . A ja jednak się martwię bo nie uśmiecha mi się płacić 522 zł za 4 numery i internet przez 28 miesięcy .

Niestety z poziomu forum nie mam wglądu do Twojego konta. Twoje zamówienie powinno być widoczne w systemie, dlatego zachęcam do kontaktu z Obsługą Klienta lub odwiedzenia salonu, w którym przedłużyłeś Umowę. Konsultanci dostępni są również na czacie w aplikacji Play24.

Hardcore Player
    @Piotr92: jeżeli w salonie dostałeś papier do ręki to sprawdź co masz napisane w umowie i jakie obowiązują Ciebie płatności. Czy przed podpisaniem aneksu sprawdziłeś warunki i przynajmniej kwotę miesięcznego zobowiązania ?

Tak mam aneks do umowy ale jest tam wszystko bardzo dziwnie opisane . Licząc krok po kroku w aneksie kwota powinna się zgadzać jak ta w salonie prezentowa przez sprzedawcę . Ale właśnie pytanie z jad ra kwota

Uprawnienia umieszczania postów