Wątek: RBM na kartę II i konfiskata zgromadzonych środków

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

RBM na kartę II i konfiskata zgromadzonych środków

Chciałem doładować konto kolejny raz za 50zł, żeby odblokować środki, do połączenia przychodzące ważne do 13.11 , a tu zdziwienie- ponad 450zł wyparowało. Po złożeniu zgłoszenia, zostało ono rozpatrzone negatywnie, z powodu braku podstaw i zgodności takiego działania z regulaminem.
    Wybornym jest sformułowanie o konfiskacie środków zgodnie z regulaminem, ale czy to charakteryzuje firmę, która jest niby na klienta (który jest nim blisko 5 lat) otwarta a nie obrobienie go przy nadarzającej się okazji? Czy to jest ok i jest to się ma do pojęcia dobrych praktyk?

W aplikacji jest mnóstwo informacji, ale w dymku przy pozycji ważność połączeń brak informacji, że po upływie stracisz środki.
    Nie minęło nawet 30 dni, nie jest to jakiś zapomniany starter leżący w szufladzie.

Co zrobić, aby odzyskać utracone środki?

Witaj. Utrata ważności połączeń z reguły oznacza konfiskatę środków znajdujących się na koncie. Z pewnością konsultant zajmujący się Twoim zgłoszeniem dokładnie zweryfikował tę kwestię. Jeżeli jednak nie zgadzasz się z rozwiązaniem - zarejestruj proszę nowe zgłoszenie i podaj mi jego numer. Sprawa zostanie ponownie zweryfikowana.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

13 listopad? A kiedy doładowałeś?

Hardcore Player
    Jak przychodzące do 13.11 miałeś to się zgadza. Bo po tym czasie konfiskują środki.
    W rbm II było tak że blokada na wychodzące i do tego chyba 60 dni przychodzących, jeśli tak było u ciebie i te 60 dni minęło to środki przepadły.

Ja też kiedyś straciłem ok. 130 zł na ofercie "Play Internet Na Kartę", bo zagapiłem się korzystając z karty SIM RBM5 i "Darmowego Internetu LTE".
    Jednak przez kilka lat korzystania z darmowego internetu (DIL) nadrobiłem straty wielokrotnie.

Uprawnienia umieszczania postów