Wątek: Opłata za niepełny okres rozliczeniowy

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Opłata za niepełny okres rozliczeniowy

Chciałabym się dowiedzieć jak naliczana jest opłata za niepełny okres rozliczeniowy ? Na rachunku opłata za niepełny okres jest wyższa niż sam abonament. Pan na chacie odpisał mi, że rabaty są naliczane tylko za jeden okres rozliczeniowy. Nie wiem za bardzo jak mam to rozumieć. Nigdy nie miałam opłaty za niepełny okres rozliczeniowy wyższej od opłaty abonamentu.

Witaj, opłata za niepełny okres rozliczeniowy jest zależna od tego ile ten okres trwał, jednak nie powinna być wyższa od kwoty abonamentu. Czy na fakturze są wyszczególnione jakieś dodatkowe koszty?
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Okres rozliczeniowy mam od 1 każdego miesiąca, a umowę podpisałam od 2, więc to by były grosze. A za okres od 2.11 -30.11. kwota wynosi 29 zł, a za grudzień 20 zł, czyli tyle ile powinnam płacić. Dodatkowo jest wyszczególniona opłata aktywacyjna.

Rabaty wynikające z Regulaminu Oferty z reguły są naliczane za pierwszy pełny okres rozliczeniowy. Jeżeli więc w Twoim przypadku niepełny okres rozliczeniowy to 29 dni - mogło dojść do sytuacji, że kwota jest wyższa.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Uprawnienia umieszczania postów