Wątek: e5573cs-322 problem z LTE

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
    Cytat Zamieszczone przez bst01 Zobacz posta
    @dlugooopis: ja nie zakładam złej woli sprzedawcy tylko raczej chęć sprzedania Tobie tego routera. Nie oczekiwałbym od sprzedawcy porady jakie standardy LTE obowiązują w Ameryce Płd, jak sam napisałeś trzeba samemu poszukać.

Myślę że to Ty popełniłeś błąd kupując na tak daleką podróz brandowany router polskiego operatora. Ja bez sprawdzania bym przyjął że nie będzie on działał w innym regionie gdzie obowiązuja odmienne standardy. Natomiast zgadza się że może był tańszy niż wersja globalna Huawei-a.
    Ja tu widzę 'victim blaming'. Kupowałem telefon, nie miałem zamiaru brać routera. Namawiano mnie na niego bardzo mocno. Spytałem czy będzie działał w Trynidadzie. Otrzymałem odpowiedź twierdzącą. Sprzedawca nie musiał znać standardów Ameryki Południowej, ale mógł powiedzieć, że nie wie. Skoro powiedział, że router będzie działał można było założyć, że wie że router obsługuje wszystkie częstotliwości LTE.

Tak czy inaczej od sprzedawcy wymaga się pewnej podstawowej wiedzy, a w przypadku routerów, czy telefonów obsługiwane częstotliwości i rejony w których działają, to chyba podstawa.

- - - Updated - - -

Cytat Zamieszczone przez marcin19883 Zobacz posta
    A telefon to pewnie jakiś flagowiec?
    Zgadza się, Note 10 plus.
    Ostatnio edytowane przez dlugooopis ; 04-12-2019 o 04:44

Cytat Zamieszczone przez dlugooopis Zobacz posta
    Zgadza się, Note 10 plus.
    To wyjaśnia, dlaczego telefon łapie LTE a router nie. Telefon obsługuje cały świat a ten tani zwykły router cat4, to budżetowy sprzęt i bardzo ograniczony.

Cytat Zamieszczone przez marcin19883 Zobacz posta
    To wyjaśnia, dlaczego telefon łapie LTE a router nie. Telefon obsługuje cały świat a ten tani zwykły router cat4, to budżetowy sprzęt i bardzo ograniczony.
    Dziękuję, już wszystko jasne

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów