Wątek: Karta red bull przeniesienie do play

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Karta red bull przeniesienie do play

Czy można kartę nowa jeszcze nie zarejestrowaną z RBM zarejestrować od razu w play i zmienić taryfę na "play od nowa "? Mam taką kartę z prostym numerem i datą ważności 1.08.2019 .

Hardcore Player
    Rejestrujący na Poczcie czy w punkcie partnerskim nie pyta jaka to taryfa tylko prosi o dowód i wprowadza dane z karty. Zmiana taryfy będzie możliwa kiedy karta już bedzie aktywna w sieci takimi metodami jakie są dostępne u operatora. Może być tego samego dnia.
    Nie widzę problemu w tej operacji.

Cytat Zamieszczone przez bst01 Zobacz posta
    Rejestrujący na Poczcie czy w punkcie partnerskim nie pyta jaka to taryfa tylko prosi o dowód i wprowadza dane z karty. Zmiana taryfy będzie możliwa kiedy karta już bedzie aktywna w sieci takimi metodami jakie są dostępne u operatora. Może być tego samego dnia.
    Nie widzę problemu w tej operacji.
    To wiem ale na blogu play nie ma informacji o możliwości zmiany na ta taryfę po migracji

https://blogplay.pl/2015/12/krotko-m...play-na-karte/

Czy karta z terminem ważności 1.08.2019 będzie działać po rejestracji ?

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez tadekzlasu
    Czy karta z terminem ważności 1.08.2019 będzie działać po rejestracji ?
    O tym dowiesz się już podczas rejestrowania karty; przejdzie albo nie i osoba rejestrująca powie Ci to od razu. Jest szansa że przejdzie, ja rejestrowałem karty Play pół roku po terminie ważności. U mnie przeszło ale gwarancji nie ma.
    Jeżeli numer zostanie zarejestrowany to terminem ważności nie musisz się dalej przejmować, karta będzie działać na wieki (tylko trzeba doładowywać).
    Ostatnio edytowane przez bst01 ; 01-12-2019 o 17:37

No jak ma datę ważności i jest już po tej dacie to raczej nic z tego nie będzie

Ponawiam pytanie Czy po rejestracji mogę przejsc do play do taryfy "od nowa "

na blogu play nie ma informacji o możliwości zmiany na tą konkretną taryfę po migracji są tam inne taryfy.

https://blogplay.pl/2015/12/krotko-m...play-na-karte/
    Ostatnio edytowane przez tadekzlasu ; 02-12-2019 o 09:43

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Można zmienić jak najbardziej wiąże się to z utratą pakietów i bonusów (o ile takie były)
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Uprawnienia umieszczania postów