Wątek: Gdzie jest shake to play?

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Gdzie jest shake to play?

Kolejna znikająca promocja? Jeszcze wczoraj miałem w play24 opcję shake to play z informacją, że dziś będzie można uzyskać kolejny pakiet. A dzisiaj szok... Opcja zniknęła. Jakie to playowe. Co jest grane?

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Witaj, czy w trakcie korzystania z listopadowego pakietu, wyłączałeś go lub zmieniałeś swoją ofertę?

Cytat Zamieszczone przez Play4You2 Zobacz posta
    Witaj, czy w trakcie korzystania z listopadowego pakietu, wyłączałeś go lub zmieniałeś swoją ofertę?
    Nic nie wyłączyłem, nic nie zmieniałem. Mam 5 numerów w play. Wczoraj wszystkie miały opcję shake to play. Dzisiaj nie ma żaden.

@ianus - kolejne powiadomienia o tej promocji powinny być wygenerowane jutro. Daj proszę znać jutro czy wszystko wróciło do normy czy dalej opcja nie jest widoczna dla żadnego numeru, ok?
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Cytat Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    @ianus - kolejne powiadomienia o tej promocji powinny być wygenerowane jutro. Daj proszę znać jutro czy wszystko wróciło do normy czy dalej opcja nie jest widoczna dla żadnego numeru, ok?
    Czyli jak zwykle coś musieliscie schrzanić. Wczoraj w play24 był komunikat o dostępności pakietów od dzisiaj. To samo mówi też regulamin promocji. Ale trudno, poczekamy do jutra. Może wam się to uda naprawić...

Cieszymy się, że darmowa transmisja przypadła do gustu. Mam nadzieję, że jutro wszystko się wyjaśni.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Cieszymy się, że darmowa transmisja przypadła do gustu.
    Nigdzie tak nie napisałem. Uprzejmie więc proszę o nieprzeinaczanie moich wypowiedzi.
    Ostatnio edytowane przez ianus ; 01-12-2019 o 10:33

Chodziło o to, że korzystasz z tej Usługi dla kilku numerów i dalej chcesz korzystać. Jeżeli korzystasz z innego powodu ok rozumiem, nie ma sprawy.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Chodziło o to, że korzystasz z tej Usługi dla kilku numerów i dalej chcesz korzystać.
    Tego też nie napisałem w żadnym miejscu. Pisałem że usługa zniknęła z play24 a nie że korzystam czy zamierzam korzystać...

Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    Czekamy , mam 15 gb ale zawsze miło coś za darmo

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów