Wątek: Roaming zagraniczny kiladziesiąt kilometrów od granicy

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Roaming zagraniczny kiladziesiąt kilometrów od granicy

Cześć forumowicze,

Spotkał się ktoś z Was z naliczeniem opłat za roaming danych z UE kiedy byliście na terytorium PL?

Mnie niestety to spotkało, dostałem naliczenie na ponad 200zł będąc kilkadziesiąt kilometrów od granicy kraju. Złożyłem reklamację, która oczywiście została odrzucona. Przy czym jak ją zgłaszałem to jeszcze zebrałem opr od obsługi playa (dzięki play!), że nie myślę i powinienem ustawiać ręcznie sieć (będąc w kraju...)

Przemiła Pani z obsługi poinformowała mnie, że to moja wina, bo przecież dostałem smsa tylko, że noo jak się jedzie na urlop w góry to ostatnia rzecz, którą robię to jest wyciąganie telefonu z plecaka, szczególnie, że dalej jestem w kraju... w sporym dystansie od granicy. Operator uzasadnił to siłą sygnału z innego nadajnika, no ale szanujmy się. Nie uwierzę, żeby całe Ustrzyki Górne musiały ręcznie wybierać sieć.

Planuję złożyć odwołanie od rozpatrzenia reklamacji. Będę wdzięczny za pomoc, jeżeli ktoś z Was miał podobną sytuację. Szczególnie, że ostatnia rzecz po którą jechałem na urlop to dodatkowe zmartwienie na ponad 2 stówy.

Witaj. Przebywając w strefie przygranicznej może zdarzyć się, że karta SIM połączy się z nadajnikiem operatora zagranicznego ze względu na silniejszy sygnał. Czy posiadasz numer zarejestrowanego zgłoszenia w tej sprawie?
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Tak. Numer zgłoszenia to 222322786

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    @Domi90 - Zgłoszenie o podanym numerze jest zamknięte. W celu przekazania go do realizacji potrzebny mi będzie numer aktualnie otwartego zgłoszenia.

Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    U babci naliczyło mi czasem za neta w roamingu choć byłem w PL
    Rosję łapię od tego momentu roaming zagraniczny na stałe wyłączony !

Numer aktualnie otwartego zgłoszenia 222652146 . Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Dziękuję za numer zgłoszenia, przekazałem go do realizacji. Obsługa Klienta skontaktuje się z Tobą niezwłocznie po rozwiązaniu sprawy.

Uprawnienia umieszczania postów