Wątek: iPhone X w Play, niekończące się problemy z siecią komórkową oraz Wi-Fi calling

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
    No więc dużo straconego z mojej strony czasu później, testów i nadal nie rozwiązanego problemu... otrzymuję fakturę do zapłaty na pełną kwotę - za niedziałającą usługę. Teraz co miesiąc muszę składać reklamację? Może Play zaprzestanie naliczania płatności za usługi które nie działają?

Twoje zgłoszenie jest nadal weryfikowane. Konsultant skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Oficjalna odpowiedź w moim zgłoszeniu to "wifi calling nie działa poprawnie z najnowszym iOS". Cokolwiek to znaczy, bo problemy są dłużej niż 13.3.
    Jeśli więc macie iOS to nie ma co wierzyć stronie - https://www.play.pl/uslugi/wifi-calling/ bo pewnie ktoś o tym "znanym fakcie" zapomniał napisać! "Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi"

Odpowiedź umieszczam by przestrzec innych, którzy mogliby się nabrać na wifi calling w Play.

Konam ze śmiechu.

Mnie z kolei jakiś czas temu powiedzieli, że Wi-Fi calling działa wyłącznie na najnowszej wersji iOS - dopiero potem, kiedy udało mi się wytłumaczyć, że mają błąd w systemie i mam najnowszą wersję - stwierdzili, że to wina mojego WiFi:

- "Dział ekspercki stwierdził, że winne jest pana Wi-Fi"
    - "Ale są państwo świadomi, że w Orange Wi-Fi calling działa prefekcyjnie?"
    - "Tak"
    - "I nadal twierdzą państwo, że to wina mojej sieci Wi-Fi?"
    - "Tak"

Szczerze liczyłem na końcu tamtej wymiany zdań na: "Tak i co mi zrobisz".

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów