Wątek: przedłuzenie umowy

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

przedłuzenie umowy

witam bodajze w marcu konczy mi sie umowa Sim formuła perfekt box, płaciłem 49,20 miesiecznie brutto, jedna karta i jedna do internetu biurowego 100 gb. Nie potrzebuje wiecej... czy dostane cos w podobnej cenie? prosze priv

Autoryzowany Doradca Biznesowy Player
    Borkowski, napisałem na priv
    Damian Dolny, doradca biznesowy PLAY
    Tel. 512 716 218 @: damian.dolny@play4mix.pl

przedłuzenie umowy

Pojawiłam się na forum, aby prosić o pomoc i zwrócić uwagę na swoją sprawę, której nikt do dziś nie rozwiązał. Mija 20 dni od momentu jakieś cyrku związanego z domniemanym doradcą biznesowym, który sam sobie przedłużył moją umowę, bez mojej woli. Dodatkowo aneks, który sobie samowolnie aktywował, pogarsza moje dotychczasowe świadczenia o czym zapewne doskonale wiedział.
    Prosząc o dowód zawarcia aneksu, w postaci podpisanej umowy przeze mnie lub osoby uprawnionej do podpisywania dokumentów firmy, czy też nagrania poświadczającego, że konsultant rozmawiał ją ze mną, Wsi WYKWALIFIKOWANI specjaliści rozpatrujący najpierw reklamacje, kolejno odwołania, odpisali mi następująco:
    Szczegóły sprawy
    8 listopada 2019 roku zawarła Pani aneks do umowy dla numeru (...) w ramach oferty promocyjnej "Dodatkowa SIM FORMUŁA PERFECT BOX dla Firm" w taryfie "SIM FORMUŁA PERFECT BOX dla Firm". Na Pani numerze (...) włączyliśmy warunki, które są zgodne z zawartym przez Panią aneksem. W nowej ofercie ma Pani 5,67 GB internetu w Unii Europejskiej. 15 września 2019 roku otrzymała Pani od nas wiadomość, że limit internetu dla numeru (...) wynosi 5,16 GB. W Pani ofercie pierwszy GB w roamingu w UE jest bezpłatny. Następnie do końca przydzielonego w Strefie Euro limitu naliczamy 7,32 zł za 1 GB, a po jego wykorzystaniu 23,07 zł za 1 GB. O każdej zmianie stawki informujemy Panią SMS-em.

Skontaktowałam się z doradcą biznesowym. Zweryfikowałam jakie informacje zostały Pani przekazane. Nie mam potwierdzenia, że nasz doradca w czasie zawierania aneksu przekazał Pani nieprawidłowe informacje.

Decyzja
    Ponieważ usługi świadczymy zgodnie z warunkami umowy, Pani reklamację uznałam za niezasadną.

Na podstawie jakiej umowy/aneksu? Zadaje konkretne pytanie! kto zawarł tę umowę/aneks? Gdzię on jest? i czemu go nie posiadam?
    Do dziś nikt z obsługi nie przedstawił mi dowodów (o które usilnie w swoich reklamacjach proszę) na to, że doradca mówi prawdę. Sami jedynie potwierdziliście w swojej odpowiedzi, że jako operator NIE POSIADACIE nagrania rozmowy. Nie posiadacie również dokumentów, maili czy jakikolwiek w świetle prawa zgód, mojej osoby, na zawarcie rzekomego aneksu.
    Mam serdecznie dość pisania do Was maili, na które otrzymuje wymijające odpowiedzi. Jeżeli nie otrzymam pomocy z Waszej strony i woli rozmowy, by rozwiązać powyższą sytuację to oczywiście wystąpię na drogę sądową, być może organ w postaci prokuratury, sprawniej ustali z Państwem na mocy czego został zawarty aneks do mojej umowy. Bo w głowie mi się nie mieści, że w dzisiejszych czasach, taki moloch, jak Play, świadczy usługi firmie, z którą nie ma dowodów na zawarcie jakiejkolwiek umowy (prócz słów konsultanta) i tym samym odpowiednio ją za te usługi nalicza... Żenująca postawa i odpowiedzi bez żadnych odnośników prawnych, Waszych konsultantów, dodatkowo kompromituję Państwa w tej całej historii.

Poniżej zamieszczam numery zgłoszeń, na które proszę o odpowiedź.
    221947300.
    221858246.
    221857281
    Ostatnio edytowane przez jahu ; 27-11-2019 o 22:17 Powód: Usunięcie numeru telefonu

Uprawnienia umieszczania postów