Wątek: kończąca się umowa, SMS-y premium, FV do zapłaty, dodatkowa umowa.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
    Hardcore Player
    Czasami wystarczy męska rozmowa, broń Boze nie namawiam do rękoczynow choć facet zasłużył sobie. Podstawa to czy odebrałeś od niego swoja własność czyli kartę SIM do internetu bo dopiero wtedy będzie finito. A tak a propos to koleś posługiwał się kartą SIM zarejestrowana nie na siebie, ty mu nigdy nie udzieliłeś żadnego pełnomocnictwa w imieniu firmy bo usługi chyba na nią. Całość pachnie więc łamaniem prawa.

Czy taka karta nie powinna miec z automatu blokady premium? Z całą pewnością napisz do uke w tej sprawie wraz z korespondencją.
    Inna sprawa to zgłoś zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez pracownika. Kopie korespondencji itp.
    Napisz, niech sprawdzą gdzie karta sie logowała i wjakich godzinach. Niech sprawdzą w tym samym dniu gdzie logowała sie Twoja karta tj z telefonu, z którego ty rozmawiasz.

@Kapsuła_czasu - blokady Premium nie są domyślnie aktywne, Klienci mogą włączyć je samodzielnie.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Cytat Zamieszczone przez Kapsuła_czasu Zobacz posta
    Napisz, niech sprawdzą gdzie karta sie logowała i wjakich godzinach. Niech sprawdzą w tym samym dniu gdzie logowała sie Twoja karta tj z telefonu, z którego ty rozmawiasz.
    w korespondencji z obsługą klienta poruszona była sprawa logowania się karty, ich odpowiedz to: dane na temat zalogowania się karty SIM przechowywane są do 30 dni. Zanim dostałem FV za okres rozliczeniowy z poprzedniego miesiąca to już mineły 3 tyg od dnia wysłania sms-ów premium

Hardcore Player
    A co z tą kartą do internetu, odebrałeś ją temu konsultantowi?

nie musiałem, kiedy kończyła mi się umowa kartę wyłączyłem, nie wiem dokładnie na czym to polega, ale to była karta dzięki której miałem nr na firmę. Przynajmniej taką usłyszałem odpowiedź

@Andre7 - ta karta SIM prawdopodobnie odpowiadała za to, by wszystkie Twoje numery były spięte w jedną grupę, nie za to, by numery były na firmę.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Cytat Zamieszczone przez Andre7 Zobacz posta
    nie musiałem, kiedy kończyła mi się umowa kartę wyłączyłem, nie wiem dokładnie na czym to polega, ale to była karta dzięki której miałem nr na firmę. Przynajmniej taką usłyszałem odpowiedź
    Jeżeli przenosiłeś numery z firmy do usługi prywatnej i nie wypowiedziałeś umowy na ten numer który był do internetu to będziesz nadal płacił abonament ponieważ karta internetowa spina resztę numerów w grupę. Moim zdaniem, jeżeli przeniosłeś numery i masz grupę to ten " internetowy " numer karty spina nową grupę. Wejdź na play24 i przejżyj jakie usługi masz włączone na numerze spinającym i ewentualnie je wyłącz albo poproś o kopię karty internetowej i wtedy ten kto używa tej karty straci do niej dostęp a Ty będziesz miał pewność że nikt postronny nie ma do niej fizycznego dostępu.

Hardcore Player
    To co robi @Andre7 to są bezkresne wręcz pokłady głupoty i naiwności, nie znajduję żadnego usprawiedliwienia. Uważam że spotyka go zasłużona kara za swoje postępowanie. Nobel z głupoty jak najbardziej zasłużony. Powody wytłumaczył kolega wyżej. Myślałem ze coś takiego jest niemożliwe a jednak myliłem się. Kompromitacja po całości, znajomy ładuje go w rogi że aż żal to czytać.

Załatwiłem to już w normalnym salonie Play, karta jest nieaktywna i umowa została wypowiedziana. Zagłębiając się bardziej w temat zacząłem ogarniać w jakiej niewiedzy podpisałem umowę, więc zgadzam się co do głupoty i naiwności, (wspomniana karta internetowa, macie racje spinała dwa nr. a ja nawet nie widziałem że ona istnieje. Kolejny przejaw głupoty) Załatwiłem to na szybkiego i myślałem że płacenie rachunków wystarczy, po to założyłem ten wątek, dla przestrogi dla innych. Zaufałem osobie którą znałem, a ona to wykorzystała. Nie mam z tym problemu żeby się przyznać. Mam nauczkę. Aczkolwiek nie ma żadnej kary, na lekkim stresie się skończyło. Gość się przyznał do błędu i sprawa się rozwiązała. A co do Ciebie Cinek1963, dzięki za radę, rozmowa w cztery oczy pomogła, tylko nie rozumiem dalszego wylewanego jadu w pisanych przez Ciebie wiadomościach.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów