Wątek: kończąca się umowa, SMS-y premium, FV do zapłaty, dodatkowa umowa.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

kończąca się umowa, SMS-y premium, FV do zapłaty, dodatkowa umowa.

Witam,

Postaram się streścić problemy jak najprościej, mianowicie ponad dwa lata temu wziąłem abonament (dwa nr, plus karta internetowa) na firmę u pewnego doradcy biznesowego de facto dalszego znajomego. Niestety karty internetowej nie dostałem osobiście, (została i leży jak mnie zapewniono głęboko w biurku u wspomnianego doradcy biznesowego).
    Pierwszy problem pojawił się po roku. Dostałem pocztą do opłaty FV na kwotę ponad 500 zł z numerem którego nie znałem. Udałem się na policję zgłosić przestępstwo, na miejscu dowiedziałem się że bez kopii umowy policja zgłoszenia nie przyjmie. Prosto z komisariatu pojechałem do salonu Play, gdzie ustaliłem że umowa została zawarta u tego samego doradcy biznesowego u którego sam brałem abonament. Zadzwoniłem od razu do niego w celu wyjaśnienia sytuacji, po czym usłyszałem że on nigdy takie umowy nie wydawał... Finalnie doszliśmy w końcu do porozumienia. Ja sprawy nie zgłosiłem, a on zabrał nr i opłacił FV.

Drugi problem jest teraźniejszy. Przy końcu umowy przepisałem nr z firmy na siebie, jako nr już prywatne, ale mimo wszystko dostałem FV z opłatami za gry, smsy premium, w wysokości 570 zł, (wszystkie wysłane jednego dnia z karty internetowej jak mnie poinformowali w play). Karta internetowa która niby nigdy nie była używana i leży u mojego doradcy biznesowego, co zresztą sam napisał w reklamacji do Play. Reklamacja nie została uwzględniona, a FV zostaje do opłaty. Teraz doradca nie odbiera ode mnie telefonów, i moje pytanie brzmi co mogę dalej zrobić?

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Przenoszę do działu pomoc play.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Witaj Andre7- Jeśli nie zgadzasz się z otrzymaną odpowiedzią, oczywiście masz możliwość się od niej odwołać. Sprawa zostanie ponownie zweryfikowania przez Obsługę Klienta.

Hardcore Player
    Człowieku ile ty masz lat? Prowadziłeś firmę , po co tu w ogóle trafiłeś i założyłeś ten temat i na co liczysz? Załatw po męsku sprawę z tym swoim znajomym któremu dałeś się wydymać już dwa razy a to jeszcze nie koniec.

Hardcore Player Awatar Dorotea
    Po co tak obcesowo?

Jeśli doradca biznesowy dopuszcza się oszustw, Play powinien się tym zainteresować. Dla reszty forumowiczów też jest przesłanie, znajomy, czy nieznajomy, jak podsuwa umowę trzeba patrzeć mu na ręce...
    Ostatnio edytowane przez Dorotea ; 08-11-2019 o 12:27

@Andre7 czy zgłaszałeś tą sprawę Obsłudze Klienta?
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Tak, sprawa była dwa razy rozpatrywana przez obsługę klienta. Według play wszystkie opłaty zostały naliczone prawidłowo.

Pojechałem do wspomnianego doradcy biznesowego, powiedział że to jego wina i opłaci FV ponieważ nie udowodnił swojego błędu.

Rozumiem, że sprawa została wyjaśniona?
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Liczyłem na podpowiedzi, a założyłem temat dla przestrogi. Co do Twojego "po męsku" później kosztuję Cię to kilkanaście razy więcej. Dostajesz "zawiasy", masz nabrudzone w papierach i oddajesz parę tysięcy.

- - - Updated - - -

Cytat Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    Rozumiem, że sprawa została wyjaśniona?
    tak, dziękuję za pomoc
    Ostatnio edytowane przez Andre7 ; 13-11-2019 o 08:40

Cieszę się
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów