Wątek: Aktywacja Wificalling w Play Fresh czyli kliencie bujaj sie.

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 116

Aktywacja Wificalling w Play Fresh czyli kliencie bujaj sie.

wzialem Iphonea 6s plus. Wlozylem do niego karte Play Fresh.

Wyslalem smsa o tresci START na numer 282

Wi-Fi Calling Play: Przyjelismy zgloszenie uruchomienia uslugi. Zostanie ona wlaczona w ciagu 24 godzin. Wiecej na...

-----------------

Uwaga. Nie zostala uruchomiona.
    Zadzwonilem na 790 500 500 no i w ogole nie widzi konsultantka prob uruchomienia, mimo iz widzi smsy na 282.

Wlaczyla manulanie. Oczywiscie nie dziala nadal.

Drugi telefon na 790 500 500 - dziwne, musi dzialac....

Opadaja rece. Czy w Playu cos potraficie zrobic aby dzialalo?

1. Dlaczego nie ma aktywacji Wificalling krotkim kodem?
    2. Dlaczego nie widac tego w Play24 ?

o co chodzi?

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Witaj, z tego co widzę usługa dostępna jest w Twojej ofercie jak również na Twoim urządzeniu. Jest ona możliwa do włączenia podczas kontaktu z Obsługą Klienta. Dodatkowo, upewnij się, czy włączyłeś na swoim urządzeniu możliwość prowadzenia rozmów przez Wi-Fi. W przypadku iOS wygląda to następująco:

Wejdź w ustawienia urządzenia.
    Kliknij Telefon
    Włącz funkcję Rozmowy przez Wi-Fi.

Aby pozwolic na rozmowy przez Wifi na tym koncie, skontaktuj sie z Play.

Macie schrzanione cos w systemie i nikt nie wie dlaczego.

po drugie czy wam ku... nie wstyd, cokolwiek zrobic w waszej cholernej sieci to nie dziala.

Nie wstyd wam boty wybiorczo odpowiadac na pytania. Rzygac mi sie chce jak korzystam z uslug takich patalachow.

zadzwonilem znowu do 790 500 500 i tutaj groteska. Telefon Iphone 6s Plus nie obsluguje Wifi-Calling w Play. Kurtyna.

Zgodnie z informacją na stronie Play, urządzenie iPhone 6s Plus 16 GB oraz 128 GB obsługują tę usługę. W tej sytuacji zarejestruj zgłoszenie na Play24 i podaj mi jego numer, przekażę je do realizacji.

Cytat Zamieszczone przez Play4You2 Zobacz posta
    Zgodnie z informacją na stronie Play, urządzenie iPhone 6s Plus 16 GB oraz 128 GB obsługują tę usługę. W tej sytuacji zarejestruj zgłoszenie na Play24 i podaj mi jego numer, przekażę je do realizacji.
    Zrobilem jeszcze inny test.

Przelozylem karte Fresha do Samsung Galaxy S9+ G965F - w menu probowalem wlaczyc - nie dziala. Ikonka swieci sie ale nie dziala.

Zadzwonilem do 790 500 500 - konsultanci w ogole nie widza ze mam opcje wlaczona.

W trakcie rozmow yz Waszymi konsultantami wysylam start na 282 - przychodzi sms zwrotny - albo standardowa formulka ze 24 godziny albo ze mam czekac na smsa bo trwa aktywacja.

System nie przetwarza tego - konsultant nie widzi niczego.

Malo tego - poprosilem konsultanta o wlaczenie. Wlaczyl- za godzinke bedzie aktywne. Wylaczylem telefon, wlaczam - dalej nie dziala.

Moim zdaniem jako laika macie bledy w skrypcie - skrypt teoretycznie wlacza wifi calling, ale VLR/HLR gdzies nie odswieza uprawnien po karcie SIM.

Mam 3 telefony - Iphone 6s Plus, S9+ bez brandu , Samsung S S6+ Edge z brandowanym softem.

Mam karte Play Fresh na ktorej usilnie staram sie aktywowac Wifi-Calling - Wifi calling nie dziala na zadnym telefonie. Wasi konsultanci moga robic co chca. Aktywuja ciaglöe, ja sobie moge wysylac START na 282 i nic.

Do dowolnego wyzej wymienionego telefonu wkladam karte Play na Karte Rok waznosci konta - na kazdym z powyzszych telfonow moge korzystac z Wificalling.

Wniosek - system nie moze tego mi aktywowac dla Play Fresh. W koncu wedlug waszej strony dla play fresh powinno dzialac.

Nie dziala. Kiedys sam pisalem - pozwolcie wylaczyc ograniczenia dla Wificalling dla starych ofert. Czyzby nie wszystkie sim mialy te ograniczenia wylaczone?

Gdy zarejestrujesz zgłoszenie, podaj proszę jego numer. Przekażę je do realizacji. W treści podaj urządzenia na jakich próbowałeś włączyć usługę oraz swoją ofertę. Pozostaw również do siebie numer kontaktowy.
    Ostatnio edytowane przez Play4You2 ; 06-11-2019 o 21:01

Wlasnie pisze - podam nazwy urzadzen i numery IMEI. Problem jest ewidentnie z ustawieniami uprawnien uzytkownika w rejestrze Home Locations Registry/Visitor Locations Registry.

Kazde z wymienionych urzadzen oferuje playowe Wifi-Calloing dla taryfy Rok waznosci konta na karte. W zadnym nie da sie wlaczyc dla Play Fresh- mimo wysylania smsow i dzialan waszych konsultantow. Tu nie da sie nic zrobic bez technikow a podejrzewam, ze w drodze oszczednosci korporacyjnych dostane odpowiedz ze wszystko jest w porzadku i powinno dzialac. Zobaczymy

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów