Wątek: Nieprzedłużenie umowy

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
    Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    No ja juz wypowiedzenie wysylalem może 10 razy
    aż w końcu przeszedłem na kartę
    ale dajej zarządzam nr rodziny w abo -2 abo po 30zl mc - juz zaczynaja proponowac prawie to samo za 55 wiec zostanie na czasie nieokreslonym

Hardcore Player Awatar Dorotea
    Strach wypowiadać umowę w innej formie niż podanej przez operatora, wiadomo, operator kocha klienta i nie lubi rozstania

Moze wroce kiedys do abo o ile dadza taka oferte jak w karcie

Póki co jestem zadowolony z Redbull Mobile
    doładowuje 50
    dostaje 20gb neta + za 30 włączam 10 gb + no limit rozmowy sms mms

Miałem Play Solo L ale przepadało mi 5-10 gb netu :/ i brak mms więc zmieniłem i już tak zostanie raczej.

Miałem też Odnowę ale tam net drogi i smsy poza sieć :P ( i no limit jednak chce).
    Ostatnio edytowane przez pakierhakierxd ; 30-10-2019 o 09:17

Hardcore Player
    Ad 12) Inni też kochają klienta np. ubezpieczyciele OC o czym się sam przekonałem. A im bardziej niekorzystna umowa to są bardziej przywiązani.
    Z tego co mi wiadomo forma pisemna obowiązuje wszędzie, na telefon sms albo mail wypowiedzieć umowy się nie da (szczeg. wyżej). Wypowiedzenie musi być odręcznie podpisane, może byc wysłane pocztą bez żadnego zdjęcia (w plenerze albo przy ognisku ), sam praktykowałem. Nie musi być też na druku od sprzedawcy co oni często bezprawnie wciskają.

Wysyłałem mailem do Play,T-Mobile -przyjęte

Cytat Zamieszczone przez bst01 Zobacz posta
    Ad 12) Inni też kochają klienta np. ubezpieczyciele OC o czym się sam przekonałem. A im bardziej niekorzystna umowa to są bardziej przywiązani.
    Z tego co mi wiadomo forma pisemna obowiązuje wszędzie, na telefon sms albo mail wypowiedzieć umowy się nie da (szczeg. wyżej). Wypowiedzenie musi być odręcznie podpisane, może byc wysłane pocztą bez żadnego zdjęcia (w plenerze albo przy ognisku ), sam praktykowałem. Nie musi być też na druku od sprzedawcy co oni często bezprawnie wciskają.
    Również poznałam przywiązanie podobnych firm

Dlategom składam wypowiedzenia za potwierdzeniem na kopii, a w szczególnych przypadkach poleconym za potwierdzeniem odbioru. Kilka złotych kosztuje, ale mam spokój.
    Ostatnio edytowane przez Dorotea ; 30-10-2019 o 09:43

czytanie ze zrozumieniem.....

Przeczytałam, mam nadzieję, że ze zrozumieniem
    Droga Koleżanko, sama naraziłaś się na kontakt z obsługą klienta Play wybierając taką formę rezygnacji z umowy. Żonglujesz przepisami, ustawami więc jestem spokojna, poradzisz sobie. Przed Tobą długa walka w udowadnianiu swoich racji. Nie odważyłabym się wysyłać wypowiedzenia umowy przez Play24, bo już miałam wielokrotnie wątpliwą przyjemność czytać odpowiedzi konsultantów na moje zgłoszenia. Owszem trafiali się profesjonaliści, ale w mniejszości.

Hardcore Player Awatar czesacz
    Cytat Zamieszczone przez bst01 Zobacz posta
    Właściwie Twoja porada albo kol. @czesacz są najbardziej wiarygodne. Tyle razy wypowiadaliście umowy że jesteście znawcami tematu
    Nic o mnie beze mnie!
    W Play ślę maile z wypowiedzeniami aż się kurzy, nigdy nie miałem najmniejszego problemu. Przede wszystkim dochowuję wszelkich norm formalnych odnośnie pisma, podpis etc.. Po drugie wysyłam je odpowiednio wcześnie i śledzę co się z nimi dzieje na każdym kroku, wiem czego pilnować a w razie Wu jak to ogarnąć gdyby coś nie poszło. Na szczęście od 10 lat w Play nie było problemów w tym aspekcie.

Często też, co dwa lata, wypowiadam umowę w UPC by coś taniej wyszarpać. Od kiedy nie przyjmują pism przez formularz korzystam z envelo. Pisemko, podpis i do druku, a oni mi to poleconym ślą. Szybko i pewnie

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Brak nowych wpisów w wątku.
    Temat zamykam.

W razie problemów lub dodatkowych pytań, prosimy o PW do Moderatorów: Jahu lub Xaviero wątek zostanie ponownie otwarty.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów