Wątek: tablet jako smartfon?

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
    Hardcore Player

tablet jako smartfon?

niektóre tablety mają opcje dzwonienia i odbierania jak telefon czy smartfon, normalnie dzwonią i odbierają numer telefonu, przez aplikacje typu skype też,

tablet ma większy ekran i wydaje się bardziej komfortowy,

co o tym myślicie o używaniu tableta jako telefonu?

może sami używacie już tableta jako telefonu?
    Ostatnio edytowane przez ciekawy ; 24-10-2019 o 12:51

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Ja myślę, że to mega nieporęczne i już lepiej wybrać phablet jeśli Ci zależy na dużym ekranie.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez ciekawy Zobacz posta
    niektóre tablety mają opcje dzwonienia i odbierania jak telefon czy smartfon, normalnie dzwonią i odbierają numer telefonu, przez aplikacje typu skype też,

tablet ma większy ekran i wydaje się bardziej komfortowy,

co o tym myślicie o używaniu tableta jako telefonu?

może sami używacie już tableta jako telefonu?
    To jest bardzo ciekawe rozwiązanie, ale do wykorzystania jako telefon, choć daje taką możliwość, to nie poręczna zabawka, do opcji tzw. awaryjnej, w przypadku wyładowania baterii telefonu, mam tablet T3 10 LTE, i świetnie sie sprawuje nawet w połączeniach wideo-rozmowy przez messengera, można i po skype...ale ogólnie lepiej wykorzystać do oglądania tv, filmów.

- - - Updated - - -

Co to jest phatablet.. wytłumaczenie...

Przede wszystkim powinno być to urządzenie mogące wykonywać połączenia głosowe, tak jak smartfon.
    Jednocześnie jednak powinno mieć na tyle duży ekran dotykowy, aby można było na nim wygodnie korzystać z Internetu, grać, czy oglądać filmy. Przyjęło się, że fabletami nazywane są więc wszystkie smartfony, których przekątna ekranu przekracza 5 cali, ale jest nie większa niż 7 cali.
    Mimo to mianem phabletu można określić również większe tablety, jeśli tylko można przez nie dzwonić, korzystając z usług sieci komórkowych. Przeważnie jednak przekątna ekranu phabletów oscyluje w okolicach 6 cali.

Hardcore Player
    teraz to już sam nie wiem, smartfony napewno są tańsze, tablety droższe i nie zawsze mają obsługę LTE, za to większy ekran, może zwyczajnie najlepszy będzie smartfon z większym ekranem ale może nie tak dużym jak tablet

Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    Ja miałem tablet 10 wpierw i telefon 5.2 ale noszenie tabletu 10 jest nie wygodne i obsługa potem jak zmieniłem telefon na 6.1 i tablet na 8 to stwierdziłem że go nie potrzebuje i sprzedałem tym bardziej że zaczął lagowac

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    Tablet jest dobry dla przedstawicieli handlowych itp
    Jak ktoś ma duży telefon robi sie zbędny mi wystarcza telefon 6.1 +komputer 15.6/20 z możliwością podpięcia po 50 cali

Już nie zrezygnuje z 6.1

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

NO ogólnie spoko, ale to raczej dodatek, jakoś tak dziwnie z niego rozmawiać, nie przez głośno mówiący.

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez ciekawy Zobacz posta
    teraz to już sam nie wiem, smartfony napewno są tańsze, tablety droższe i nie zawsze mają obsługę LTE, za to większy ekran, może zwyczajnie najlepszy będzie smartfon z większym ekranem ale może nie tak dużym jak tablet
    Tablett3 10 jest LTE i w markecie za 399zl, wiec jest tani, a milej sie oglada filmy w HD niz na telefonie nawet 6,1

moim zdaniem tablet jest za duży i niezbyt poręczny, ja wolałbym smartfon

Ale tablet wydaję się być raczej nieporęczny jeżeli chodzi o mobilne korzystanie

Uprawnienia umieszczania postów