Wątek: Starczówek bts nowy nadajnik kiedy

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Starczówek bts nowy nadajnik kiedy

Witam.Z niecierpliwością oczekuję uruchomienia nadajnika w miejscowości Starczówek gmina Ziębice,woj dolnośląskie.
    Czy wiadomo coś w tym temacie?

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu

@Kiedy nadajnik otrzymałem odpowiedź,
    Czekamy na realizację przyłącza energetycznego przez zakład energetyczny. Termin nieznany, niezależny od nas. Po naszej stronie wszystkie prace już dawno wykonane.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Maszt stoi już prawie rok, Panowie z energetyki przekopali pole bodajże w środę, przyłącze już istnieje, a ja dostaję wścieku p...., Bo ten nadajnik jest dla naszej okolicy jak wybawienie....

@Kiedy nadajnik jeśli już robią przyłącz to pewnie już niebawem

No i jest , niestety nie wiem czy dla mnie

Witam. Jak na moje oko maszt został uruchomiony. 8 X 2019. Gratulacje. Niestety doskwiera mi wielki żal. I tutaj rodzi się pytanie. Czy ten nadajnik posiada techniczne możliwości, aby swym zasięgiem objął wieś Głęboka położoną 4km na południe od niego.

Hardcore Player
    Zrób test i sam się przekonaj.

@Kiedy nadajnik - przez pierwsze 3 miesiące od uruchomienia nadajnika zawsze są prowadzone testy i wprowadzane zmiany w konfiguracji. Zasięg nadajnika jest uzależniony od wielu czynników między innymi ukształtowania terenu oraz zabudowy/lasów itp.

W tym problem, 4 km. Miałem nadzieję,że to nie jest duża odległość. Dojeżdżam do lasu , później jest znaczne obniżenie terenu, tak na oko 20 m. I właśnie pytanie ...Czy ten nadajnik podoła takim warunkom , czy nie ma o czym marzyć. Po wyjechaniu z lasu jest pustka w eterze a następnie łapie mnie słaby zasięg od wirtualnego operatora. W pomieszczeniu echo- tylko nr alarmowe. Lub czeski operator ale i tak nie pogadasz bo za słaby sygnał...

@Kiedy nadajnik niestety na granicy moce nadajników regulują dodatkowe przepisy aby nadajniki wzajemnie się nie zakłócały tak jak to miało miejsce na granicy z Ukrainą.

Uprawnienia umieszczania postów