Wątek: Zmiana umowy podczas jej trwania - SIM FORMUŁA PERFECT BOX dla Firm

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
 1. #1

  Angry Zmiana umowy podczas jej trwania - SIM FORMUŁA PERFECT BOX dla Firm

  Witam

  Od kilku lat posiadam 5 numerów w ofercie SIM FORMUŁA PERFECT BOX dla Firm
  Pytanie czy jest możliwość podczas trwania umowy Data zakończenia umowy 19.08.2020 zmienić jej warunki ???
  Jeden z numerów jest już nie potrzebny oraz karta do internetu nie używana a opłaty jednak co miesiąc.
  Z tych dwóch pozycji chciałbym zrezygnować jak najszybciej a w lipcu 2020 całkowite wypowiedzenie umowy, chyba że się nic nie zmieni to nawet za miesiąc.
  Połączenia w sieci PLAY to dramat !!! standardowe zrywanie połączeń po kilku sekundach i to nie wina aparatu ani katy bo obie opcje wymienione a poza tym dzieje się tak na każdym numerze i z tego co wiem nie tylko u mnie,
  Chwaliliście się najlepszym zasięgiem a z dnia na dzień zasięg pozostawia coraz więcej do życzenia.
  Chyba po prostu po kilku latach czas na zmiany. Poza Tym dobijające już jest to że nowy klient jest na lepszych warunkach niż kilkuletni pozostawiający co miesiąc więcej niż przeciętny Kowalski

 2. #2
  Bez kary umownej się nie da. Pocieszę Cię, że przez te przygotowania pod 5G u wszystkich się chrzani zasięg i jakość połączeń.
  Dodatkowo zapewne nawet jakby się dało to nikt tutaj nie będzie leciał Ci pomóc bo za rezygnacje nie mają pracownicy nic ;p

 3. #3
  ok
  Ostatnio edytowane przez Adal1234 ; 12-09-2019 o 14:02

 4. #4
  Najgorsza i najmniej przyjazna klientowi sieć z jaką miałem styczność - ten sam problem jak powyżej, zrywane połączenia, brak internetu lub nagły brak zasięgu codziennie!! Olewacie problem wmawiajac mi ze wszystko dziala, gdy nie działa! Gdyby działało poprawnie, nie dostałbym 50zł upustu w 1 mcu zgłoszenia problemu! Teraz nagle żądacie zapłat za każdy miesiąc po przyznaniu że wina jest po waszej stronie i 'nic więcej z tym problemem nie możecie zrobić', a połączenia są nadal przerywane. Wasze usługi są żartem! Internet non stop tnie a kiedy poprosiłem o rozmowę z kierownictwem obsługi klienta otrzymałem maila od jakiejś Pani informując mnie że "managerowie nie obsługują klienta bo zajmują się zarządzaniem"? To jest dział obsługi klienta który wysyła szablonowe wiadomości za każdym podejściem? Nie macie pojęcia o tym co to obsługa klienta, eskalacja, zadośćuczynienie za problemy z którymi nakazujecie pracować klientowi żądając zapłaty pełnego abonamentu. Moja sprawa trafi do sądu jeżeli nie zostanie rozpatrzona przez kierownictwo w ugodowy sposób.

 5. #5
  Zmartwię Cię, wylewanie żalów na forum zupełnie nic nie da.
  Doradcy Biznesowi tutaj będący nie mają nic wspólnego z jakością sygnału i nic nie pomogą. Dodatkowo nikt z kierownictwa nie będzie rozmawiał w żadnej sieci z klientem bo ten sobie tego życzy, musiałbyś mieć 100+ numerów by im się chciało.
  Każdy operator ma zapis w regulaminie o tym, że nie gwarantuję 100% zasięgu wszędzie i dzięki temu nie masz prawa rozwiązać umowy z ich winy.
  Sprawa w sądzie z góry jest przegrana z racji na zapisy w regulaminach, możesz poczytać w internecie opisy tych co próbowali walczyć z operatorami.

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •