Wątek: Aktualizacja w niedziele ? Włamanie na modem?

Strona 19 z 21 PierwszyPierwszy ... 91718192021 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 204
    Hardcore Player Awatar Dorotea
    Cytat Zamieszczone przez bolek2004 Zobacz posta
    Nie będę się nikomu zrzucał na żaden modem. Jak ktoś ma trochę oleju w głowie to sobie z tym poradzi i nic nie popsuje.
    Jesteś pewny, że po ostatniej aktualizacji (bo ją wgrałam) zmiana softu w ogóle powiedzie się? Zdaje się, że nikt tego nie sprawdzał. Dobre rady, a jak coś pójdzie nie tak, to Dorotea niech sobie kupi inne i wyda więcej pieniędzy, wtedy będzie miała sprzęt "po Waszemu", nieważne, że zbędny, byle wyższej kategorii

Jestem zadowolona z "niemodnego" E3372h, apka umożliwia zarządzanie pasmami, więcej mi nie potrzeba. Transfer to nieraz całe terabajty. Modowany "ruski" soft uważam za zbędny. Razem z @cinek1963 nie wiecie co tam siedzi więc wgranie go to tylko utrata gwarancji i przerzucenie ewentualnego ryzyka w innym kierunku. Ślicznie dziękuję, nie skorzystam i również pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Dorotea ; 09-10-2019 o 13:41

Hardcore Player
    179zł za modem - 19zł to oczywiście jest 160zł, a nie jak pisałem 150, choć i tak wiele to nie zmienia.
    Nie uważam że ten modem jest niemodny bo sam z niego korzystam czasami.

Hardcore Player
    Dorotea ja jestem zdziwinony że ta niby aktualiacja umożliwia zarzadzanie pasmami . Rozumiem ze chodzi o czestotliwosci a nie wybór technologii?
    Jełśi tak jest to robi sie bardziej niepewnie.

W tym sensie, że działa apka na Androida - HuaCtrl: https://play.google.com/store/apps/d...ecoder.huactrl

Hardcore Player
    Boisz się modowanego softu od ruskich a korzystasz z apki, która żyje od tygodnia? Jesteś niekonsekwentna ale oczywiście mi nic do tego. W przypadku HiLinków od Huawei mamy do czynienia ze sprzętem który funkcjonalność zawdzięcza przede wszystkim takim aplikacjom i pasjonatom. Huawei nie potrafi lub nie chce w pełni wykorzystać jego potencjału. Dlatego w tej sytuacji gdy wiadomo że ze strony Play brak wsparcia dla sprzętu Huawei to na Huawei Polska powinien spoczywać ten obowiązek, niestety ale oni nie pierwszy raz umywają ręce. Wobec wątpliwośći użytkowników E3372 z Play dla dobra własnej marki powinni opublikować jednoznaczny komunikat nie patrząc na operatora.
    Huawei non stop podkreśla że dla nich priorytetem jest bezpieczeństwo użytkowników więc goście z polskiego oddziału robią zupełnie odwrotnie unikając jasnej odpowiedzi.

Cytat Zamieszczone przez cinek1963 Zobacz posta
    Boisz się modowanego softu od ruskich a korzystasz z apki, która żyje od tygodnia? Jesteś niekonsekwentna ale oczywiście mi nic do tego.
    Nie boję się apki, bo po pierwsze jej autorem jest Polak, który nie ukrywa swojej tożsamości.

Po drugie, nie instaluję apki na smatfonie, którego używam do autoryzacji w bankach tylko na tablecie służącym do oglądania YouTube. Ponadto transmisję między apką, a modemem można podsłuchać dowolnym snifferem.

Natomiast wszystkiego co robi soft w modemie podczas jego pracy nie da się sprawdzić w domowych warunkach, przekracza to zakres możliwości zwyczajnych ludzi, nie posiadających specjalistycznych narzędzi.

Hardcore Player
    Minął ponad miesiąc . Play jak widac w du...ma swoich klientów nie czując sie w obowiązku do udzielenia informacji dot aktualizacji. A może to play4you wysyła nie tam gdzie trzeba?
    Ostatnio edytowane przez ujawniacz prawdy ; 16-10-2019 o 15:02

Mam Huawei E3372 i była ostatnio aktualizacja
    Takie mam info w modemie:
    Wersja oprogramowania modemu: 22.333.63.00.264
    Wersja interfejsu www: 17.100.20.00.264

Modem z Play a internet od innego komórkowego operatora
    Ostatnio edytowane przez Kapsuła_czasu ; 16-10-2019 o 19:48

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez Kapsuła_czasu Zobacz posta
    Takie mam info w modemie:
    Wersja oprogramowania modemu: 22.333.63.00.264
    Wersja interfejsu www: 17.100.20.00.264

Modem z Play a internet od innego komórkowego operatora
    Bezkrytycznie uznałeś że to aktualizacja playa. Gdybyś nie wiedział to ani huawei ani play nie potwierdzają tej aktualizacji. Po za tym aktualizacje dostało urzadzenie z chyba 2014 roku choc nadal sa one na rynku. Wczesniej nie było aktualizacji by nagle po 5 latach gdzie nwet prawo unii zobowiazuje producentów do serwisowania jedynie przez 5 lat od wydania pojawia sie aktualizacja. Jesteś idealnym celem dla np. phishingu. Pewnie jesteś młody i łykasz jak pelikan. Do czasu az sie sparzysz. Poczytaj wątek a dowiesz sie że przez ponad miesiąc play nie udzielił informacji czy to jego aktualizacja bo zgodnie z tym co mmówi producent czyli huawei za brandowane urządzenia odpowiada operator.
    Ostatnio edytowane przez ujawniacz prawdy ; 17-10-2019 o 12:49

Cytat Zamieszczone przez Kapsuła_czasu Zobacz posta
    Pojawiła się również w niedzielę jak u mnie i ujawniacza prawdy?
    Ostatnio edytowane przez Dorotea ; 18-10-2019 o 09:38

Uprawnienia umieszczania postów