Wątek: Aktualizacja w niedziele ? Włamanie na modem?

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 121 do 122 z 122
    Hardcore Player
    Ta ostatnia odpowiedź jest chyba najbliższa prawdy. Do Ciebie należy decyzja co robić: zainstalować tą 'aktualizację' (z tego co napisała Dorotea modem po tym działa), nie instalować i kasować co trochę to upierdliwe okienko (btw. nie wiem w końcu czy zainstalowałeś ten updat czy nie), albo najlepsze wyjście: kupić inny modem bez brandu Play, najlepiej OEM (najdroższy).

Ja natomiast zwróciłem się do supportu Huawei i jedyne co od nich do tej pory otrzymałem to pending reminder for request. . Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	remonder-2.png
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	17.0 KB
ID:	7828

Czyli poczekaj jeszcze trochę. I chyba nic innego od nich się nie dowiem
    PS proszę administrację o nieusuwanie danych konsultanta :) bo ust. o ochronie danych osobowych chyba jeszcze nie dotyczy botów :)
    Ostatnio edytowane przez bst01 ; Dzisiaj o 11:44

Hardcore Player
    @bst01 Nie rozumiem czy piszesz o odpowiedzi dla mnie która jak sie mogłeś przekonać jest sprzeczna ze stanowiskiem huawei. Gdyby huawei miał procedure jak w odpowiedzi dla mnie to by podali . Twoja odpowiedź pewnie utknęla w programie . Trzeba było zadzwonić . To bezpłatne . Byłby wiekszy dowód gdyby coś było nie tak .

Aktualizacja staje sie coraz agresywniejsza , potrafi mnie wylogować z sieci - ale nie o siec komórkową chodzi - bo to modem i router. I juz nie pozwala coraz czesciej otwierać stron robiąc na każdej przekierowanie . Potrfi wylogować wiec np z bankowosci bo jak wyloguje z sieci to już po sesji i musze wtedy czyścic ciateczka i inne rzeczy.

Dwie rózne odpowiedzi . na te same pytania. To jest PLAY czyli bawić się i taki poziom zaprezentowano.

Gdy jesteś ofiara phisingu twoje konto też działa tylko nie ma na nim pieniedzy. Gdy Twoje dane wyciekną też wszystko ci działa. Woec co mi po tym że modem działa .
    Przypomnę: opis aktualizacji sugeruje kontakt z supportem huawei który nic nie wie o aktualizacji i przyznał że to operator aktualizuje.

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213

Uprawnienia umieszczania postów