Wątek: Nie działa sieć za granicą

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
    Jeśli udzieliłeś odpowiedzi na poprzednie zgłoszenie mailowo to powinieneś dostać numer kolejnego zgłoszenia.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Gdybym otrzymał numer zgłoszenia to oczywiście bym go podał w obecnej konwersacji. Lecz nie otrzymałem ŻADNEJ odpowiedzi od doradczyni czyje imię podawałem wczesniej!

- - - Updated - - -

Pomijając gdybanie o nadanie nienadanego numeru - co w tej sytuacji wy możecie zrobić? Bądź co ja mam zrobić? Ponowić maila do doradczyni?

Nie możemy nic zrobić w tej sytuacji. Jedyne rozwiązanie to zarejestrowanie kolejnego zgłoszenia i dokładne opisanie sytuacji. Najprościej to zrobić na Play24.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    Nie możemy nic zrobić w tej sytuacji. Jedyne rozwiązanie to zarejestrowanie kolejnego zgłoszenia i dokładne opisanie sytuacji. Najprościej to zrobić na Play24.
    @DWB To zawsze tak wygląda . Zabrakło tylko tekstu" forum nie jest oficjalnym kanałem obsługi"
    Na pla24 pewnie dostaniesz wklejony jakis szablon odpowiedzi. Umnie tak robią mimo że zgłoszenia są na inne tematy.
    Ostatnio edytowane przez ujawniacz prawdy ; 13-09-2019 o 13:18

A proszę przeczytać cały wątek ze zrozumieniem - przez brak państwa profesjonalizmu nie mam dostępu do play24, a Wasi doradcy nie są w stanie oddzwonić w ustalonym terminie. A dokładnie doradczynia *******.
    Ostatnio edytowane przez Play4You ; 13-09-2019 o 13:28

Rozumiem, jednak wszystkie Twoje zgłoszenia, których numery podałeś są zamknięte. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie kolejnej wiadomości e-mail, możesz powołać się na poprzednie zgłoszenia. Dopiero jak otrzymasz numer otwartego zgłoszenia będę mógł przekazać je do realizacji. Pamiętaj, aby w wiadomości podać również dane do uwierzytelnienia.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów