Wątek: Nie działa sieć za granicą

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26
    Zgłoszenie jest zamknięte. Jak rozumiem, cytowany przez Ciebie fragment został podany w odpowiedzi na to zgłoszenie. Czy ze swojej strony wysłałeś kolejnego maila?
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Witam po raz kolejny.
    Na dzień 13/09 mam brak jakichkolwiek reakcji ze strony waszej obsługi. Ostatni mail został wystosowany na dział obsługi klienta przedwczoraj - więc czasu na rozwiązanie problemu nie było za mało. Również chcę zwrócić uwagę iż przez tę zwłokę:
    1. Nie mogę korzystać ze swojego numeru telefonu.
    2. Niestety w dniu dzisiejszym już przepadają mi wszystkie gb oraz środki z ostatniego doładowania i to przez brak kwalifikowanej pomocy ze strony dok'u.

Nalegam na przyspieszeniu rozwiązania problemu oraz stosowaniu się do ustaleń gdyż ostatnia doradczynia z którą prowadziłem rozmowę miała oddzwonić w dniu 11/09 po godzinie 20:00. Po czym kontakt nie nastąpił, a co więcej otrzymałem maila o tym iż próba nawiązania kontaktu była nie udana. W razie potrzeby podam numer telefonu oraz godzinę prowadzonej rozmowy celem zweryfikowania jakości obsługi świadczonej z waszej strony.

Czekam na rozwiązanie zaistniałego problemu.

@DWB czy posiadasz numer otwartego zgłoszenia? Zgłoszenie 217942645 jest zamknięte.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Ostatni numer który okazał się w moim posiadaniu jest ten: 218032394

Zgłoszenie jest zamknięte. Jeśli nie masz żadnego otwartego zgłoszenia to konieczne będzie zarejestrowanie kolejnego.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Wszystkie poprzednie zgłoszenia zostały zamknięte bez ich rozwiązania więc uważam to za błąd obsługi waszego dok'u. Otrzymałem poniższą odpowiedź na moje zgłoszenie:
    "Proszę nie martwić się informacją, że zgłoszenie zostało zamknięte — oznacza to tylko, że Panu odpisałam, a kiedy prześle Pan dane, będziemy mogli rozwiązać sprawę."

Proszę o przeczytanie wysłanych mailów ze zrozumieniem gdyż zawierają owe wyczerpująca informacje dotyczącą każdego "zamkniętego/nierozwiązanego" zgłoszenia.

Niestety nie mam wglądu do treści rozwiązania zgłoszeń. Jeśli zgłoszenie zostało zamknięto to Konsultant nie udzieli już więcej odpowiedzi w tej kwestii. W odpowiedzi zostałeś poproszony o dosłanie brakujących danych?
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Tak, zostałem. Oraz udzieliłem wszystkich odpowiedzi konsultantce ******.
    Ostatnio edytowane przez Play4You ; 13-09-2019 o 13:29

Rozumiem, czy po tym jak udzieliłeś odpowiedzi otrzymałeś numer zgłoszenia?
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Zgodnie z moją wcześniejszą odpowiedzią w dniu dziejszym - od momentu udzielenia informacji (czyli od przedwczoraj) ZERO reakcji ze strony dok.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów