Wątek: Rodzina w play na kartę

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Rodzina w play na kartę

Czy ktoś wie dlaczego nie dochodzą SMS ze zgodą na dołączenie do grupy. W grupie 3 osoby i każdy jest w taryfie play na kartę. A w statusie jest ciągle oczekuje.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Przenoszę do działu pomoc play.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Witaj, w jaki sposób próbujesz dodać numery do grupy? Za pomocą aplikacji Play24?

Tak za pomocą aplikacji Play24.

Możesz również dodać numery do grupy za pomocą SMS-a. Wpisz w treści wiadomości DODAJ i numer, który ma być w grupie i wyślij na
    bezpłatny numer 258. Każdy numer powinien zostać wysłany w oddzielnej wiadomości.

Po wysłaniu SMS przychodzi odpowiedź zwrotna. Przepraszamy wystąpił nieoczekiwany błąd, prosimy spróbować później. Wchodząc do aplikacji PLAY24 w grupie przy numerze widnieje oczekuję, niestety SMS nadal nie dochodzi na żaden numer.

W takiej sytuacji pozostaje kontakt z Obsługą Klienta, konsultant sprawdzi powody błędu.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Czy nikt kie potrafi włączyć tej usługi. Byłem w salonie odesłał mnie na infolinię, infolinia nie może nic zrobić odsyła mnie do play24, a znowu play24 też nie może włączyć usługi i odsyłam do salonu i kółeczko w formie psychologii się zamyka.

@japablo, czy zarejestrowałeś zgłoszenie w tej sprawie?

Hardcore Player
    Możesz jeszcze spróbować zażądać żeby pracownik salonu przy tobie zadzwonił na infolinię i połączył się z działem technicznym i wtedy wytłumaczyć o co chodzi, może oni coś pomogą bo tak to się będziesz bujał w nieskończoność.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów