Wątek: Brak możliwosci rejestracji karty nowej karty przez play 24

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Brak możliwosci rejestracji karty nowej karty przez play 24

W play24 po wejsciu w zakładkę rejestracja pojawia się komunikat że można tylko zarejestrować
    w punktach stacjonarnych ? .Karta to prepaid zarejestrowany na firmę .
    Czy nie można już rejestrować nowych kart za pośrednictwem play24 ?

Dzień dobry. Komunikat widzisz od razu po wejściu w zakładkę (będąc zalogowanym) czy po wpisaniu numeru do zarejestrowania?
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Cytat Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    Dzień dobry. Komunikat widzisz od razu po wejściu w zakładkę (będąc zalogowanym) czy po wpisaniu numeru do zarejestrowania?
    Od razu po wejsciu w zakładkę bez wpisania numeru .

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez tadekzlasu Zobacz posta
    Od razu po wejsciu w zakładkę bez wpisania numeru .
    Przed chwila zarejestrowalem swoj nowy nr

a co robimy:
    wchodzimy do P24 na swoj główny numer
    gdy juz jestesmy klikamy w <zarejestruj nowy nr>, otwiera nam sie info z informacją odbierz sms na głownym numerze i wpisujemy do okienka, potem klikamy dalej prosi o numer do rejestracji, potem prosi o kod puk tego numeru, potem otrzymujemy info o rejestracji i tu zapisz sobie haslo nadane cyfrowo, bo bedzie inne niz w koncie, by zmienic haslo trzeba udac sie do salonu.

@tadekzlasu Moze byc tak ze probujesz zarejestrowac nowy numer na konto (nr)ktory rowniez byl rejestrowany przez Play24 a tak sie nie da niestety. Mozesz zarejestrowac nowy numer na konto ktore bylo zarejestrowane w salonie lub byl kurier u Ciebie z nowa umowa. Na konto ktore rowniez rejestrowales przez Play24 nie da sie zarejestrowac nowego numeru.Nie wiem tez czy nie ma jakiego limitu rejestracji nawet na numer ktory byl weryfikowany nawet w salonie.
    Ostatnio edytowane przez Piotr1994 ; 18-08-2019 o 09:48

@tadekzlasu - sprawdź proszę jeszcze rejestrację SMS (https://www.play.pl/kampanie/rejestracja/).
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez Piotr1994 Zobacz posta
    @tadekzlasu Moze byc tak ze probujesz zarejestrowac nowy numer na konto (nr)ktory rowniez byl rejestrowany przez Play24 a tak sie nie da niestety. Mozesz zarejestrowac nowy numer na konto ktore bylo zarejestrowane w salonie lub byl kurier u Ciebie z nowa umowa. Na konto ktore rowniez rejestrowales przez Play24 nie da sie zarejestrowac nowego numeru.Nie wiem tez czy nie ma jakiego limitu rejestracji nawet na numer ktory byl weryfikowany nawet w salonie.
    Nie ma ograniczeń, ja mam kilka numerkow na siebie zarejestrowanych.

Cytat Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    @tadekzlasu - sprawdź proszę jeszcze rejestrację SMS (https://www.play.pl/kampanie/rejestracja/).
    Nic co bym nie wiedział tam nie znalazłem .
    Były zrobione 3 zgłoszenia w tej sprawie , w jednym konsultant twierdzi że rejestracja musi działać przez play24 , drugi raz dział techniczny dopomina się screnów w aplikacji ? a chodzi o rejestracje przez play24 dokładnie podałem komunikat
    z play24 a mianowicie :

"Nie możesz zarejestrować karty na ten numer telefonu. Użyj innego numeru lub przyjdź do salonu Play. Sprawdź listę dostępnych punktów: "

A czy ten numer, którego chcesz użyć jako już zarejestrowany, był rejestrowany w salonie, czy innym sposobem? Nie znalazłem we wcześniejszych postach jednoznacznej informacji.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Hardcore Player
    @tadek rejestrować możesz tylko na ten numer który byl rejestrowany jako pierwszy czyli musisz sie zalogować na tym pierwszym numerze który rejestrowałłes i dopiero. Bo na innych numerach dane sa jedynie podstawiane przez system. Ewentualnie udaj sie do salonu tam ci zarejestrują .

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów