Wątek: Brak możliwosci rejestracji karty nowej karty przez play 24

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
    Cytat Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    A czy ten numer, którego chcesz użyć jako już zarejestrowany, był rejestrowany w salonie, czy innym sposobem? Nie znalazłem we wcześniejszych postach jednoznacznej informacji.
    Z tego co pamiętam to w salonie to ktoś z firmy rejestrował w 2016 r nie ja osobiście.

- - - Updated - - -

Cytat Zamieszczone przez ujawniacz prawdy Zobacz posta
    @tadek rejestrować możesz tylko na ten numer który byl rejestrowany jako pierwszy czyli musisz sie zalogować na tym pierwszym numerze który rejestrowałłes i dopiero. Bo na innych numerach dane sa jedynie podstawiane przez system. Ewentualnie udaj sie do salonu tam ci zarejestrują .
    tak wiem że mogę rejestrować tylko przez ten już zarejestrowany

@tadekzlasu - wspominałeś wcześniej o zgłoszeniach, masz może aktualnie otwarte zgłoszenie w tej sprawie?
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

@tadekzlasu - wspominałeś wcześniej o zgłoszeniach, masz może aktualnie otwarte zgłoszenie w tej sprawie?
    Tak mam nr 217235657 może w końcu ktoś to porządnie sprawdzi i poda konkretny powód dlaczego nie można zarejestrować nowego numeru.

Ślicznie dziękuję za numer zgłoszenia, przekazałam Twoją sprawę do realizacji.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Cytat Zamieszczone przez jerzy.zach Zobacz posta
    by zmienic haslo trzeba udac sie do salonu.
    Ale po co?
    Wybierając 790500500 znając hasło z rejestracji zmienisz na nowe.

Ślicznie dziękuję za numer zgłoszenia, przekazałam Twoją sprawę do realizacji.
    Dostałem odpowiedz że rejestracja powinna działać , dodatkowo aby sprawdzić czy konto play24 jest poprawnie aktywowane przez potwierdzenie maila i tak jest . Oczywiście nadal nie ma możliwości rejestracji nowego numeru
    Konsultant doradził że mogę się udać do salonu to pomogą z rejestracją . Czyli mam się tam udać zalogować do konta play24 na ich komputerze i pokazać że rejestracja nie jest możliwa ? przez sms tez nie działa .

Po tym system zgłoszeń jest zle zorganizowany ponieważ nie można kontynuować korespondencji pod jednym zgłoszeniem
    gdy sprawa nie jest załatwiona. Muszę zakładać nowe zgłoszenia z tą sama sprawą i opisywać od nowa o co chodzi.
    Ostatnio edytowane przez tadekzlasu ; 02-09-2019 o 14:18

Jeśli sprawa nie została zrealizowana w tym zgłoszeniu, proszę zarejestruj nowe powołując się na to starsze. Podaj mi proszę od razu numer tego nowego zgłoszenia.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Jeśli sprawa nie została zrealizowana w tym zgłoszeniu, proszę zarejestruj nowe powołując się na to starsze. Podaj mi proszę od razu numer tego nowego zgłoszenia.
    Nowe zgłoszenie nr 218485758 , problem istnieje do dziś i wątpie żeby został rozwiązany po tym zgłoszeniu
    dlatego podałem numer karty do zarejestrowania z numerem puk może ktoś zarejestruje ręcznie jak przez system nie pozwala.

Zgłoszenie przekazane do realizacji.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów