Wątek: SMS Premium za granicą - czy jest możliwość zdjęcia blokady?

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

SMS Premium za granicą - czy jest możliwość zdjęcia blokady?

Witam,

czy jest możliwość odblokowania usługi SMS Premium, mieszkając za granicą? Potrzebuję możliwości wysyłania takich SMS-ów, ponieważ jest to dla mnie łatwiejszy sposób zapłaty za np. aktywowania dostępu do polskiej telewizji itp. Nie mam konta w polskim banku, nie mam możliwości płacenia przez jakieś BLIK-i i takie sms-y wiele by mi ułatwiły w tej kwestii.

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Witaj, korzystanie z Usług Premium w roamingu międzynarodowym może być ograniczone. Sprawdź na Play24 czy nie masz założonej blokady usług Premium.

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez barikello Zobacz posta
    Witam,

czy jest możliwość odblokowania usługi SMS Premium, mieszkając za granicą? Potrzebuję możliwości wysyłania takich SMS-ów, ponieważ jest to dla mnie łatwiejszy sposób zapłaty za np. aktywowania dostępu do polskiej telewizji itp. Nie mam konta w polskim banku, nie mam możliwości płacenia przez jakieś BLIK-i i takie sms-y wiele by mi ułatwiły w tej kwestii.
    wejdż na play24 i tam sobie odblokuj

Hardcore Player Awatar czesacz
    Co ma sobie odblokować? Nie można wysłać SMSa Premium poza krajem, nie działa i tyle.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Brak nowych wpisów w wątku.
    Temat zamykam.

W razie problemów lub dodatkowych pytań, prosimy o PW do Moderatorów: Jahu lub Xaviero wątek zostanie ponownie otwarty.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Uprawnienia umieszczania postów