Wątek: Doładowanie konta na karcie

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Doładowanie konta na karcie

W TRZECH TRANSAKCJACH DOŁADOWAŁEM KONTO NA KWOTĘ 80 ZŁ. ANI DOŁADOWANIE GOOGLE PAY ANI DOPISZ DO RACHUNKU NIE ZASILIŁO KONTA OD RAZU. TA SKANDAL! ŻĄDAM ZWROTU KASY!

CAPS LOCK nie się nie zablokował!!!

Numer telefonu:

530509***

Kwota zamówienia:

30 zł

Doładowanie:

PLAY

Forma Płatności:

Google Pay

Numer zamówienia:

XFJPAVSJT19

Hardcore Player
    A pinondze masz na portfelu googla. A masz aktywną usługę dopisz do rachunku czy doładowania play na numerze abonamentowym?
    Pewnie i tak doszło już doładowanie. To troche trwa. Ostatnio dostałem po 40 minutch.

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Witaj, możesz zrobić zgłoszenie na Play24 z opisem sprawy. Obsługa Klienta zweryfikuje to dla Ciebie.

Hardcore Player
    Napisz czy ładowałes przez stronę oladowania play pl. Tam dostawca to pay U . A co masz na mailu , jaki status transakcji? Pamietaj też że jsli konto prepaid było zablokowane to moze to troche potrwac i odblokowania nastepują po północy.
    Ostatnio edytowane przez ujawniacz prawdy ; 13-08-2019 o 23:02

Dwukrotnie zasilałem przez play24 -> GPay, raz poprzez dopisz do rachunku. Zgłosiłem przez Play24 i czat z konsulatem i podsumowując do **** jest ta obsługa przez każdy kanał

- - - Updated - - -

i jeszcze uruchomiłem Kredyt 5 zł.
    Wszystko kicha

- - - Updated - - -

Cytat Zamieszczone przez ujawniacz prawdy Zobacz posta
    A pinondze masz na portfelu googla. A masz aktywną usługę dopisz do rachunku czy doładowania play na numerze abonamentowym?
    Pewnie i tak doszło już doładowanie. To troche trwa. Ostatnio dostałem po 40 minutch.
    nie rozumiem co mam mieć na portfelu googla
    Ostatnio edytowane przez cyper ; 13-08-2019 o 23:29

Hardcore Player
    No dobrze. Czyli już wiemy ze zasilałes ze strony play płacąc googlepay. Tam operatorem płatności jest payU. Jutro jak nie dostaniesz skontaktuj sie z nimi. Poza tym zapamiętaj że czat na stronie play jest jedynie działem sprzedaży a nie obsługi. Mam nadzieje że nie podawąłes im danych bo różne przypadki chodza po ludziach.
    Sprawdź także maila bo powinieniś dostać konumikaty na email o statusie transakcji zasilając z play 24.
    Sprawdz te z limity autoryzacyjne na kartach podpiętych do google pay. Być może limit transakcji był niski i nie można było zrealizować zasilenia . A może rozliczyły ci sie transakcje i stan środków nie pozwalał na realizacje transakcji ? A może wpisałeś inny numer.- tak wiem jak z play 24 to sie podstawia sam ale mogły dzić sie rózne rzeczy.

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez cyper Zobacz posta
    W TRZECH TRANSAKCJACH DOŁADOWAŁEM KONTO NA KWOTĘ 80 ZŁ. ANI DOŁADOWANIE GOOGLE PAY ANI DOPISZ DO RACHUNKU NIE ZASILIŁO KONTA OD RAZU. TA SKANDAL! ŻĄDAM ZWROTU KASY!

Numer telefonu:

530509***

Kwota zamówienia:

30 zł

Doładowanie:

PLAY

Forma Płatności:

Google Pay

Numer zamówienia:

XFJPAVSJT19
    FORUM, to nie OBSLUGA PLAY, wiec wyluzuj, oczywiscie masz prawo być w nerwiony...i tu nikt kasy ci nie zwróci?

Cytat Zamieszczone przez cyper Zobacz posta

A to już tylko o twojej kulturze świadczy...

Hardcore Player
    Wygląda na to że doładowania doszły lub brak było środków na kontach bankowych podpietych do kart które były do google play podpięte lub limity autoryzacji na kartach płatniczych podpietych do google play były w momencie dokonywania transakcji przekroczone. Doładow=ując ze strony play otrzymujemy maila który informuje nas o statusie transakcji . Zatem możemy samodzielnie ustalić czy doładowanie zrealizowano czy" oczekuje na płatność".

Player Awatar Szym on
    Witam, pytanie z serii weź fakturę doładowując numery tel.. i internet w prepaid. Chodzi mi o to, że mam internet mobilny oraz dwa numery w firmie na osobę prywatną w prepaidzie. Nie interesują mnie umowy z PLAY ponieważ nie chcę wiązać się węzłem małżeńskim na 24-36 m-cy. Czy jest możliwość abym zarejestrował czy też zmienił dane prywatnych numerów na firmowe i kupując doładowania w formie kuponów czy tez doładowań w punkcie PLAY brał fakturę na te doładowania dopisując ją sobie do kosztów firmowych ?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów