Wątek: Zmiana umowy

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Zmiana umowy

Witam, sprawa wygląda tak, ostatnio podpisałem umowy w salonie na 3 lata w mixie za 30 zł miesięcznie na 3 numery. Jeden z tych numerów jest używany za granicą a dokładnie w Niemczech, 3 razy się pytałem się pani w salonie czy te pakiety które się dostaje po doładowaniu będą obowiązywały za granicą i z całkowitą pewnością odpowiedziała że tak. Okazało się jednak że nie jest to prawdą. Gdy numer nie działał po doładowaniu, zacząłem szukać odpowiedzi dlaczego i doczytałem się że przepisy się zmieniły w 2018 r. i teraz rozmowy są płatne. Więc zostałem z umową na pakiety których nie mogę użyć i dodatkowo muszę doładowywać konto ekstra żeby móc dzwonić. Moją winą było że nie sprawdziłem prawdziwości informacji jakie mi ta pani podała , i zostałem z bezużyteczną umową i ogólnym dodatkowym kosztem w wysokości 1080 zł. I chciałbym się dopytać czy jakieś inne opcje mi zostały?
    Ostatnio edytowane przez Lukas421 ; 13-08-2019 o 07:20

Hardcore Player Awatar czesacz
    Nie ma opcji, płać i płacz. Możesz zerwać umowę, ale to jak napisano kara jest wysoka.
    Niestety osoby w salonach albo są niedouczone albo kłamią jak z nut i nic z tym nie zrobisz, powiedzą ci że podpisałeś papiery czyli w domyśle czytałeś i zgadzasz się z ofertą.
    Tu masz info o dopłatach.
    https://www.play.pl/kampanie/roaming...le-tab-extra-2

Czyli sprzedawczyni może ci sprzedać kit i nic z tym nie możesz zrobić. Jak to się nie rozwiąże to moje pożegnanie z playem bo to jest zwykłe naciąganie ludzi. Właśnie stracili umowy na 4 numery, nie wiem czy to się im opłacało za te 30 zł miesięcznie.

Hardcore Player Awatar czesacz
    Złóż reklamację, ale to nic nie zmieni, słowo przeciw słowu a papiery są jednoznaczne.

Uprawnienia umieszczania postów