Wątek: Kolejna LIPA!!!! nocna wyprzedaż w Play. (06-08-2019)

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Kolejna LIPA!!!! nocna wyprzedaż w Play. (06-08-2019)

Kolejna nocna wyprzedaż w Play. (06-08-2019)

Niby od 21:00 chyba dla pelikanów...

Czy ktoś w ogóle zamówił...??? Jaka sieć taka promocja.... BEZ KOMENTARZA!!!

Moderator Hardcore Player Awatar xaviero
    Przenoszę do działu Hydepark
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Hardcore Player Awatar czesacz
    Na blogu ktoś podsumował awanturników, gdzie podali godzinę 21:00 jako start promocji? Ogłosili sprzedaż i czas start, kto pierwszy ten lepszy.

Jak dla mnie to tylko marketing, pewnie wiele osób dało się nabrać!!! Wejścia na stronę sporo a Polaczki naiwne....

Cytat Zamieszczone przez czesacz Zobacz posta
    Na blogu ktoś podsumował awanturników, gdzie podali godzinę 21:00 jako start promocji? Ogłosili sprzedaż i czas start, kto pierwszy ten lepszy.
    Podali.
    Dodatkowo na play.pl dopiero od 21:00 wyświetla się "nocna wyprzedaż do 9:00 rano, huawei mate10 pro 999zł".

Pytanie czy to celowo Play zrobił, czy faktycznie chcieli zrobić 21:00, ale coś niechcący puścili wcześniej i okazja wtrafiła na pepper i szybko się wyprzedało, a promocja oficjalnie została uruchomiona o 21:00 tylko, że już nie mieli co sprzedawaC

Cytat Zamieszczone przez Charles Zobacz posta
    Podali.
    Dodatkowo na play.pl dopiero od 21:00 wyświetla się "nocna wyprzedaż do 9:00 rano, huawei mate10 pro 999zł".

Pytanie czy to celowo Play zrobił, czy faktycznie chcieli zrobić 21:00, ale coś niechcący puścili wcześniej i okazja wtrafiła na pepper i szybko się wyprzedało, a promocja oficjalnie została uruchomiona o 21:00 tylko, że już nie mieli co sprzedawaC
    W takich sytuacjach nie ma rzeczy niechcący...!!! Dla mnie to było celowe zagranie, na pewno dało się złapać inne osoby, które jak już chciały kupić telefon, tego nie było to wzieły inny...

Wczoraj ja sam sprawdzałem i ta wyprzedaż już była niby aktywna po godzinie 18, dokładnie ok. godz. 18:30 była cena za telefon 999zł, dało się dodać do koszyka, ale jak wchodziłeś dalej do koszyka to koszyk się czyścił... STARY NUMER!!!

NIC WIĘCEJ NIE KUPIĘ W TEJ SIECI, i też nie polecam jej innym!!!

Cytat Zamieszczone przez bond_007 Zobacz posta
    W takich sytuacjach nie ma rzeczy niechcący...!!! Dla mnie to było celowe zagranie, na pewno dało się złapać inne osoby, które jak już chciały kupić telefon, tego nie było to wzieły inny...

Wczoraj ja sam sprawdzałem i ta wyprzedaż już była niby aktywna po godzinie 18, dokładnie ok. godz. 18:30 była cena za telefon 999zł, dało się dodać do koszyka, ale jak wchodziłeś dalej do koszyka to koszyk się czyścił... STARY NUMER!!!

NIC WIĘCEJ NIE KUPIĘ W TEJ SIECI, i też nie polecam jej innym!!!
    Pisałem, puścili wcześniej, okazja wtrafiła na pepper i tam wszyscy się na to rzucili i wyprzedało się w chiwlę. Potem jak się dodawało do koszyka to się czyścił bo nie był już dostępny ten mate 10 pro.

Hardcore Player Awatar czesacz
    Cytat Zamieszczone przez Charles Zobacz posta
    Podali.
    Ok, to inna para kaloszy.
    No cóż... Play to sieć dla czujnych

Cytat Zamieszczone przez czesacz Zobacz posta
    Ok, to inna para kaloszy.
    No cóż... Play to sieć dla czujnych
    Mało profesjonalnie wygląda ich postępowanie z klientami... szkoda słów!!!

LIPA!!!!!

Uprawnienia umieszczania postów