Wątek: LG V30 - Aktualizacja do Android Pie 9

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

LG V30 - Aktualizacja do Android Pie 9

Dobry, wiadomo może kiedy brandowane telefony z Play (V30) dostaną Android Pie?

Hardcore Player
    Na pewno masz brand Play ?? Ja też brałem z Play na przeniesienie numeru z Orange w maju tego roku i na 90% nie mam brand Play i już pobrałem aktualizacje Pie 9.0 na telefon po przez OTA. Numer aktualizacji jest ten sam co dla XEO czyli bez brand Play

Pewny nie jestem wiesz może jak sprawdzić czy mam brand? Pytam, bo przy uruchomieniu telefonu mam animację od Play - założyłem, że mam branding.

Sprawdzałem przez OTA i LG Bridge ale cisza.
    Ostatnio edytowane przez Kep ; 01-08-2019 o 12:22

Hardcore Player
    Na to wychodzi że masz brand Play , bo jak ja brałem w Maju to dostałem bez tych animacji i na 90% na bank jest czysty od Play Jest strona do sprawdzania czy wyszła jakaś aktualizacja na telefony LG ale stanęło na marzec tego roku i od tamtego momentu nic nie dodali Musisz wytrzymać z miesiąc może dwa i wyjdzie dla Play , bo teraz wysyłają na te z wolnej dystrybucji

Dostałem dziś odpowiedź z Play, że V30 ma dostać aktualizację do Pie w ciągu 2 tygodni. To jest do 26 sierpnia.
    Mam nadzieję, że dotrzymają słowa.

Witam czy interesował się ktoś czy do tego 26 faktycznie będzie aktualizacja LG V30

Ja czekam cierpliwie do jutra czyli 26

Jakby co to wysłałem zapytanie do nich jeszcze raz.

Hardcore Player
    Dostaliście w końcu 9.0 od Play ??

Jeszcze nie

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów