Wątek: Jaki najlepszy router / antena zewnętrzna do bts 5.5 km.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
    Dobra, pochylam głowę w twoją stronę, wszyscy mi mówili że ten ZTE nie ma dostepu do wyboru pasm, a jednak prosze... ;p może teraz wybiorę to będzie znacznie lepiej.

A jak odpalić ten cały "Smartadmina" bo ja zielony w temacie kompletnie, napisałem już tego meila o hasło żeby mi podali , podając im kod seryjny tego WF830 routera.

Cytat Zamieszczone przez cinek1963 Zobacz posta
    Konto smartadmin jest dostępne po uzyskaniu hasla od ZTE Polska. W tym celu należy wysłać na adres warsawoffice@zte.com.cn wysłać numer seryjny urzadzenia, odeslą ci hasło do smartadmina i będziesz miał wybór pasm LTE. oczywiście musisz mieć aktualne FW B017, więcej na stronie https://www.facebook.com/ztepoland/p...er&_rdc=1&_rdr

Mordo mam dostęp teraz do tych pasm, i co mam ustawić jak ty "Blokada pasm" i co mam bloknąć ? Bo dla mnie to czarna jakaś magia tutaj ;d

Hardcore Player
    Kliknij najpierw B3 i sprawdż parametry sygnału i CID BTS-a na LTE1800( w Ustawienia LTE). zrób speedtest. Potem tylko samo B1 i sprawdzasz LTE2100 a na koniec samo LTE800. po tym pora wybrać agregacje czyli na poczatek klikasz B3 a potem dodajesz do niego B1 i powinieneś mieć 2 pasma czyli LTE1800+2100, a następnie LTE1800+800 i LTE2100+800. To dla jednego BTS-a np. Kaszów a potem to samo dla Brzeźnicy i masz peny obraz Play u ciebie. Ale sprawdź tez kontrolnie samo LTE2600.

Hardcore Player
    Czy wynalazek nie agreguje LTE 2600 (B-7) ?

Agreguje, niestety porobiłem testy pokombinowałem, download 15 mb upload 1 mb to max osiągi po wyborze najlepszego rozwiązania pasmowego. Automat raz zaszalał i dał mi 21 mb download, 3.5 mb upload.

Porównałem orange/t-mobile no i efekty są znacznie lepsze , 15 mb download 12 upload średnio. Tak więc , cóż pozostaje zmienić operatora. Ale tak czy siak wezmę sb playa ten router B715 bo na promocji teraz za 599zł jest a dobry sprzecior zmontuje jakąś antene sobie na dachu i cóż pocisne na innej sieci niestetya może i stety .

Hardcore Player
    Jak własny B715 i antena to zapraszam na https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3601789.html , kolega jest z Wołowic i korzysta z BTS-a N! Zagacie. Poradzę co i jak jeśli chodzi o konkurencję. A niski UL w Play to niestety efekt słabego sygnału na 1800-2100MHz na WF830, chociaż nie pokazałeś screenów.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów