Wątek: Błędy w Play24 we wszystkich taryfach

Strona 14 z 16 PierwszyPierwszy ... 41213141516 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 154
    Hardcore Player Awatar Dorotea
    Nie kłopocz się moim zgłoszeniem, jest rozpatrywane od kilku tygodni, ale to nic, jak minie termin ustawowy na odpowiedź będę widziała co robić dalej.

Oczekuję informacji w sprawie, o której Play doskonale wie nie tylko z tego wątku lecz choćby stąd:
    http://tlp.is/wiadomosci/taryfy-prom...te-play24-ussd

Użytkownicy po zalogowaniu się do Play24 nie widzieli również niektórych usług. Na przykład w taryfach internetowych zabrakło Nocnego Transferu, Weekendów bez Limitu i Formuły WWW.
    Nie widzieli i nie widzą wspomnianych usług, a Pani Ewa Sankowska-Sieniek do dzisiaj nie ustosunkowała się do tego faktu.
    Ostatnio edytowane przez Dorotea ; 12-08-2019 o 13:27

Hardcore Player
    Żeby się do czegoś ustosunkować to trzeba mieć o tym pojęcie. Ta Pani potrafi tylko kłamać na zamówienie jak na Telepolis gdzie mówiła bzdury o Play24, za to jej placą .Złapałem ją na kłamstwie jak małe dziecko pokazując odpowiedzi systemu bilingowego na kod USSD *111#.
    To jest teraz ta nowa jakość w spółce P4, na tym forum mamy z nią do czynienia już od dawna. To taka taktyka strusia albo mówiąc kolokwialnie rżnięcie głupa.

Nie mogę ustosunkować się do treści zawartych na innej stronie. Wiążąca jest odpowiedź na zgłoszenie.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

A możesz się ustosunkować do oferty Play w omawianym zakresie i ustalić, czy w/w usługi zostały wycofane?
    https://forumplay.pl/showthread.php/...l=1#post509900

Użytkownicy taryf Play Internet na Kartę tego właśnie oczekują zamiast dopytywania się o nr zgłoszeń.
    Ostatnio edytowane przez Dorotea ; 13-08-2019 o 14:21

@Dorotea jeżeli stworzono zgłoszenie w tej sprawie poczekaj w takim razie na jego rozwiązanie.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Mija miesiąc a moje zgłoszenie jest dalej rozpatrywane i "dodatkowo analizowane" kpina! Żadnej informacji na temat wycofanych usług. To Jest Dramat...

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    @buszmen20 Podaj mi proszę numer tego zgłoszenia. Przekażę je do realizacji.

A zatem to już pewne nocny transfer i weekendy bez limitu zostały wycofane z PINK dziś otrzymałem odpowiedz
    "Niestety w dniu 17 lipca 2019 wycofaliśmy obie wskazane usługi "nocny transfer" oraz "weekendy bez limitu", dlatego nie może Pan ich włączyć w Play24. Przepraszam za powstałe niedogodności oraz wydłużony czas realizacji Pana zgłoszenia. Weryfikowałam sprawę wycofanych usług z odpowiednim działem i dziś otrzymałam odpowiedź.
    Celem rekompensaty przyznałam Panu jednorazowy rabat w wysokości 5 zł na konto główne Pana numeru"

Dziękuje dobranoc.

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez buszmen20 Zobacz posta
    A zatem to już pewne nocny transfer i weekendy bez limitu zostały wycofane z PINK dziś otrzymałem odpowiedz
    "Niestety w dniu 17 lipca 2019 wycofaliśmy obie wskazane usługi "nocny transfer" oraz "weekendy bez limitu", dlatego nie może Pan ich włączyć w Play24. Przepraszam za powstałe niedogodności oraz wydłużony czas realizacji Pana zgłoszenia. Weryfikowałam sprawę wycofanych usług z odpowiednim działem i dziś otrzymałam odpowiedź.
    Celem rekompensaty przyznałam Panu jednorazowy rabat w wysokości 5 zł na konto główne Pana numeru"

Dziękuje dobranoc.
    Zwróc sie pisemnie , bo ja niestety nie mam już PINKa, o wskazanie sposobu poinformowanie osób korzystających o wycofaniu tych usług i niech zrobi tak każdy kto ma jeszce PINKa . A potem do UKE,do UOKIK i dalej już wiadomo.
    Ostatnio edytowane przez ujawniacz prawdy ; 20-08-2019 o 17:01

Cytat Zamieszczone przez buszmen20 Zobacz posta

UPC dostało właśnie rekordową karę za łamanie praw konsumentów, odnoszę wrażenie, że P4 idzie tą samą drogą i to od dawna.

Uprawnienia umieszczania postów