Wątek: Specyfikacja POE Huawei b2368 NETBOX 2.0

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Specyfikacja POE Huawei b2368 NETBOX 2.0

Witam serdecznie,

Jako iż w Play24 w pomocy technicznej nie ma odpowiedniej zakładki dlatego postanowiłem zapytać tutaj.

Zwróciłem się z zapytaniem do Huawei Polska o podanie informacji o standardzie napięcia i mocy portu POE w router NETBOX 2.0 Huawei B2368 zasilającego antenę zewnętrzna.
    Oto jaka otrzymałem odpowiedz.
    Uprzejmie informuję, że firma Huawei nie przewidziała rozprowadzania tego urządzenia na rynku polskim, w związku z czym nie posiadamy jego parametrów technicznych. W sytuacji gdy operator sprowadza urządzenia z zagranicy, zobowiązuje się on również do udzielenia wsparcia dotyczącego produktu. Zachęcam w tej kwestii do kontaktu z operatorem.
    Czy potrafi ktoś tu na forum udzielić konkretnej odpowiedzi ewentualnie gdzie uderzać do Play z zapytanie?

Z góry dziękuje.

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez Polycount Zobacz posta
    Witam serdecznie,

Jako iż w Play24 w pomocy technicznej nie ma odpowiedniej zakładki dlatego postanowiłem zapytać tutaj.

Zwróciłem się z zapytaniem do Huawei Polska o podanie informacji o standardzie napięcia i mocy portu POE w router NETBOX 2.0 Huawei B2368 zasilającego antenę zewnętrzna.
    Oto jaka otrzymałem odpowiedz.

Czy potrafi ktoś tu na forum udzielić konkretnej odpowiedzi ewentualnie gdzie uderzać do Play z zapytanie?

Z góry dziękuje.
    Nie ma serwisu, to trzeba uciekać z tym urzadzeniem.

Cytat Zamieszczone przez jerzy.zach Zobacz posta
    Nie ma serwisu, to trzeba uciekać z tym urzadzeniem.
    Mam netboxa w abonamencie Play , domyślam się że jakaś firma zewnętrzna zajmuje się serwisem urządzeń. Śmieszna sprawa że polski Huawei nic nie wie o swoich urządzeniach bez względu kto jest dystrybutorem lub kto je importowal.
    Ostatnio edytowane przez Polycount ; 18-07-2019 o 17:50

Uprawnienia umieszczania postów