Wątek: YouTube za darmo

Strona 1 z 24 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 235

YouTube za darmo

Witam.

Wczoraj aktywowałem pakiet YouTube za darmo. Pakiet został aktywowany, jednak korzystanie z aplikacji YouTube pomniejsza podstawowy pakiet GB, dodam, że w tle, nie są pobierane żadne dane (może jedynie kilka kB).

Po obejrzeniu filmiku na YouTube (30-50 MB) sprawdzałem ilość GB kodem *108# (wcześniej wł/wył tryb samolotowy), podstawowy pakiet był pomniejszany dokładnie o ilość MB pobranych podczas oglądania filmu na YouTube. Pod kodem *632# jest 99,96 GB.

Aktualnie korzystam z YouTube w wersji Premium bez reklam, wiec na pewno to nie reklamy pomniejszają pakiet.
    Nie korzystam także z VPN-a. Na koncie numeru posiadam, zgodnie z regulaminem ponad 1 zł.

Dodatkowo problem z kodem *632#. W zasięgu własnym Play-a, kod do sprawdzania pakietu YouTube nie działa. Po każdorazowym wysłaniu kodu pojawia się informacja " Kod działa tylko w roamingu krajowym.

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Witaj, jeżeli zauważyłeś nieprawidłowości w rozliczaniu pakietów zgłoś to proszę Obsłudze Klienta dowolnym kanałem: http://www.play.pl/pomoc/kontakt/
    Możesz oczywiście również zrobić zgłoszenie na Play24. Sprawa zostanie zweryfikowana.

We wcześniejszym poście odnośnie kodu *632# miało być "Po każdorazowym wysłaniu kodu pojawia się informacja - Problem z połączeniem lub nieprawidłowy kod MMI."

Zgłoszenie wysłane

Rozumiem. Jeżeli chcesz, to podaj mi proszę numer zgłoszenia. Sprawę przekażę do odpowiedniego działu.

Zamknij aktywną sesje internetową, czyli wyłącz neta i włącz ponownie.

Cytat Zamieszczone przez Play4You2 Zobacz posta
    Rozumiem. Jeżeli chcesz, to podaj mi proszę numer zgłoszenia. Sprawę przekażę do odpowiedniego działu.
    Nr. zgłoszenia: 214222806

Cytat Zamieszczone przez marcin19883 Zobacz posta
    Zamknij aktywną sesje internetową, czyli wyłącz neta i włącz ponownie.
    Sesje internetowe były zamykane, weryfikacji dokonywałem w ten sposób: wł/wył tryb samolotowy, wł. transmisji danych, uruchomienie youtube - obejrzenie filmiku, następnie wył. transmisji danych, wł/wył tryb samolotowy, sprawdzenie pakietu i tak wielokrotnie.

W Play24 w billingu wszystkie połączenia rozliczane z Salda MB (z wyjątkiem tych po kilkanaście kB jako bezpłatne)

Dziękuję za numer zgłoszenia. Przekazałem je do realizacji. Obsługa Klienta powiadomi Cię o rozwiązaniu sprawy.

Mam podobnie, pod kodem *632# pokazuje mi że zużyłem około 300mb na YouTube i sie zgadza ale te 300mb poszło tez z pakietu internetowego normalnego...

@Mikuu- W takim razie również zarejestruj zgłoszenie w tej sprawie, a następnie podaj mi jego numer. Przekaże je do realizacji.

Strona 1 z 24 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów