Wątek: Huawei mate 20 lite

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
    Dobrze, sprawdzałem tylko czy czytacie. Nie wiem gdzie dokładnie dodać post, więc proszę najwyżej o przeniesienie. Dzwoniłem do działu technicznego na waszej infolinii. Rozmowy macie nagrywane, więc tak jakby odsłuchać rozmowęwięc bezdyskusyjnie zostałem wprowadzony w błąd przez pracownika. Dzwoniłem odnośnie aktualizacji to pan z którym rozmawiałem mniej więcej mówił mi o zerwaniu umowy google z huawei dlatego brak aktualizacji też może być tym spowodowany i że to nie jest zależne od operatora tylko producenta. Jak na innych telefonach tego modelu aktualizacja jest to coś musi być nie tak z telefonem i najwyżej będziecie działać w tym kierunku jak to zgłoszę. Ręcznie konfiguracje mówił żebym zrobił a nie automatycznie i to powinno pomóc. W każdym bądź razie widziałem podczas rozmowy o braku kompetencji osoby z którą rozmawiałem, ponieważ przedstawiciel Huaweia udzielił mi wszystkich których mógł informacji odnośnie aktualizacji ich telefonów. Co mogę zrobić w takim przypadku? Już pomijam fakt, że mam w ofercie wszystkie rozmowy bez limitu, a do faktury po każdym telefonie na waszą infolinię doliczają mi się złotówki.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

A dlaczego nie udzielacie informacji o aktualizacjach? Przecież to podstawa każdego smartfona. Mi też w Huawei powiedzieli że to od was zależy, bo nie zrobiliście jeszcze nakładek na nowy system. Myślę że w końcu się doczekamy.

Cytat Zamieszczone przez GrubaSzycha Zobacz posta
    A dlaczego nie udzielacie informacji o aktualizacjach? Przecież to podstawa każdego smartfona. Mi też w Huawei powiedzieli że to od was zależy, bo nie zrobiliście jeszcze nakładek na nowy system. Myślę że w końcu się doczekamy.

Nie udzielają informacji bo mają nas w nosie. Play to jedyna sieć która bawi się jeszcze w brandowanie telefonów więc pora pomyśleć nad zmianą sieci. Choć szkoda po tylu latach.

Dokładnie... Administratorzy forum czytają pewnie i na tym się kończy... Po prostu brak szacunku do klienta albo brak odpowiednich kompetencji pracowników Play, gdzie niejednokrotnie się z tym spotkałem niestety. Pracuję w innej branży, ale coś takiego przy pracy z klientami jest niedopuszczalne.. klient nasz Pan, jak pracownik nie ma odpowiedniej wiedzy to wypadałoby ją uzupełnić zamiast tak traktować klientów którzy od lat są w waszej sieci. Najlepszą sytuację miałem jak kiedyś jedna pani do mnie zadzwoniła z ofertą, poinformowała mnie, że rozmowa jest nagrywana, również poinformował o tym ze swojej strony, to pani mi podziękowała a chciałem poznać ofertę, gdy zapytałem o powód powiedziała, że nie ma potrzeby bym ja ją nagrywał.. tak się nie traktuje klientów!

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Patryk.Sz ; 02-07-2019 o 21:17

Mamy 5 sierpnia, ja nadal nie mam aktualizacji . Na infolinii zero wiedzy kiedy aktualizacja do "dziewiątek". Jedyne co otrzymałem to informacja, że "podobno" pod mailem ok@pomocplay.pl być może ktoś będzie w stanie udzielić odpowiedzi. Teraz wiem, że dużym błędem po pierwszym uruchomieniu było zezwolenie na instalację nakładki play na system. Jeśli do końca sierpnia aktualizacja się nie pojawi to robię update obydwu słuchawek softem który jest wszędzie dostępny w wersji global. Tak dla informacji admina, konsultanci Huawei już oficjalnie informują, że aktualizacja jest blokowana przez Play.

Najlepsze jest to że moja mama i narzeczona maja Mate 20 Lite z Orange i od ponad miesiąca juz mają nowego Androida..... Dlatego ja mam juz tego Play'a dosyć i odchodzę... Już jedną umowę wypowiedziałem im teraz tylko czekam az drugą bede mógł i koniec przygody z Play'em.... Sami odpychacie klientów!!! Ja wam stanowczo mówię już NIE. NIE będę dalej waszym klientem, NIE polecę was innym a stanowczo będę odradzał i NIE czekam juz na nic z waszej strony..

Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    Ja mam P20 pro z Orange poprzednio P20 z Orange i bez problemów z aktualizacjami, kolega na mate 20 lite z play też czeka

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez Housewave Zobacz posta
    Najlepsze jest to że moja mama i narzeczona maja Mate 20 Lite z Orange i od ponad miesiąca juz mają nowego Androida..... Dlatego ja mam juz tego Play'a dosyć i odchodzę... Już jedną umowę wypowiedziałem im teraz tylko czekam az drugą bede mógł i koniec przygody z Play'em.... Sami odpychacie klientów!!!
    Ale narobiłeś hałasu. Podobno sam Jean-Marc Harion, prezes P4, gdy mu doniesiono, że niejaki Housewave odchodzi, tak się tym zdenerwował, że 3 razy zaciął się rano przy goleniu, potem jeszcze stracił nad sobą kontrolę i zwyzywał żonę. Godzinę później, ta szokująca informacja była tematem nadzwyczajnego, walnego zebrania zarządu P4, które trwało 3 godziny. Całe P4 chwieje się w posadach przez ciebie. Nie wstyd ci?

Cytat Zamieszczone przez giaur Zobacz posta
    Ale narobiłeś hałasu. Podobno sam Jean-Marc Harion, prezes P4, gdy mu doniesiono, że niejaki Housewave odchodzi, tak się tym zdenerwował, że 3 razy zaciął się rano przy goleniu, potem jeszcze stracił nad sobą kontrolę i zwyzywał żonę. Godzinę później, ta szokująca informacja była tematem nadzwyczajnego, walnego zebrania zarządu P4, które trwało 3 godziny. Całe P4 chwieje się w posadach przez ciebie. Nie wstyd ci?
    Szczerze wisi mi to co oni myślą i sie tym nie przejmuje ???? wyraziłem swoje zdanie i tyle w temacie... Wiem że nie odczują jednego klienta mniej, ale to ja sie mam z tym lepiej czuć że nie będę płacił komuś ktory mnie olewa...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów