Wątek: Huawei mate 20 lite

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Huawei mate 20 lite

Witam. Kiedy będzie aktualizacja do androida 9 dla huawei mate 20 lite w playu? Wszyscy już mają a w playu jeszcze nie ma...

Niestety tak to jest jak się bierze telefon od operatora, jestem posiadaczem dwóch Huawei Mate 20 lite i niestety jeden i drugi z Play
    Ostatnio edytowane przez Patryk.Sz ; 28-06-2019 o 20:15

Cytat Zamieszczone przez GrubaSzycha Zobacz posta
    Witam. Kiedy będzie aktualizacja do androida 9 dla huawei mate 20 lite w playu? Wszyscy już mają a w playu jeszcze nie ma...
    Dołączam się do pytania

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Właśnie operator powinien dbać o klienta, a tu jest odwrotnie... Pisałem na chatcie z Huaweiem, i mówili że operator pracuje nad nakładkami i dlatego jeszcze nie ma. Ileż można robić takie nakładki, dla dobrego informatyka to pryszcz, no chyba że nie mają dobrych informatyków... W innych sieciach już jest, a my musimy czekać.

Cytat Zamieszczone przez GrubaSzycha Zobacz posta
    Właśnie operator powinien dbać o klienta, a tu jest odwrotnie... Pisałem na chatcie z Huaweiem, i mówili że operator pracuje nad nakładkami i dlatego jeszcze nie ma. Ileż można robić takie nakładki, dla dobrego informatyka to pryszcz, no chyba że nie mają dobrych informatyków... W innych sieciach już jest, a my musimy czekać.

Ja mam 3 telefonu tej marki w play i zero aktualizacji mam abonament na 3 numery plus i ternet ale przez opóźnienia i brandowanie telefonów prawdopodobnie skończę z 7 letnia współpracą z tym operatorem. W innych sieciach branding jest zadkoscia a aktualizacje są dużo szybciej a play ma nas w nosie ważne byśmy tylko płacili i siedzieli cicho.

Oczywiście nikt z obsługi Play nie raczy udzielić się pod naszymi komentarzami, bo po co ważne że płacimy... bo tak naprawdę innego wyboru nie mamy kary przekraczają o wiele za dużo wartości umów i telefonów jakby chciało się zerwać

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    @Patryk.Sz polecam lekturę regulaminu forum https://forumplay.pl/faq.php . Niestety nie informujemy o terminach aktualizacji przykro mi.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Dobrze, ale czy chociaż zaczęliście nad tym pracować albo co ważniejsze czy macie zamiar w ogóle ją udostępniać. Trochę skandal, że niby najlepsza sieć w Polsce, a jako chyba jedyna nie ma jeszcze nowej aktualizacji gdzie Huawei pracuje już nad następną. Miałem okazję rozmawiać z jednym przedstawicielem Huaweia przy okazji serwisu aparatu od samego początku popsutego, bo niestety jakbym oddał w waszym punkcie niestety na telefon bym sobie poczekał dużo dłużej z tego co mi jedna pani powiedziała. Co tu dużo mówić zostałem również wprowadzony w błąd podczas podpisywania umowy, aktualizację to bardzo istotna rzecz w smartfonach dla mnie i Pan z którym podpisywałem umowę powiedział, że to jest zależne od producenta telefonu kiedy udostępni aktualizację..

Cytat Zamieszczone przez Patryk.Sz Zobacz posta
    Dobrze, ale czy chociaż zaczęliście nad tym pracować albo co ważniejsze czy macie zamiar w ogóle ją udostępniać. Trochę skandal, że niby najlepsza sieć w Polsce, a jako chyba jedyna nie ma jeszcze nowej aktualizacji gdzie Huawei pracuje już nad następną. Miałem okazję rozmawiać z jednym przedstawicielem Huaweia przy okazji serwisu aparatu od samego początku popsutego, bo niestety jakbym oddał w waszym punkcie niestety na telefon bym sobie poczekał dużo dłużej z tego co mi jedna pani powiedziała. Co tu dużo mówić zostałem również wprowadzony w błąd podczas podpisywania umowy, aktualizację to bardzo istotna rzecz w smartfonach dla mnie i Pan z którym podpisywałem umowę powiedział, że to jest zależne od producenta telefonu kiedy udostępni aktualizację..

Cytat Zamieszczone przez jahu Zobacz posta
    @Patryk.Sz polecam lekturę regulaminu forum https://forumplay.pl/faq.php . Niestety nie informujemy o terminach aktualizacji przykro mi.
    Mniej więcej zapoznałem się zakładając konto. Mam na coś szczególnie zwrócić uwagę? Chyba niczego złego i nie w temacie nie napisałem, że poleca mi Pan tą lekturę.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    @Patryk.Sz miałeś pretensje, że nikt z Obsługi Forum Ci nie odpisał. W regulaminie jest informacja, że nie udzielamy takich informacji na forum (10.8).
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów