Wątek: S10 aktualizacja

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

S10 aktualizacja

Pytam uprzejmie kiedy zostanie wydana bieżąca aktualizacja. Powoli dochodzi koniec czerwca a poprawki są z 1 kwietnia.Troche to słabo jak mieć fladowca a operator nas olewa.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Niestety nie mamy na forum informacji o terminach aktualizacji przykro mi.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Chodzi o to że na blogu były rzecznik z p.Radkiem twierdzili że nie ma opóźnień z wydaniem softu brandowanego względem czystego.Jedna wielka ściema ponieważ za każdym razem są opóźnienia ale trudno trzeba czekać aż łaskawie wydadzą.Pozdrawiam.

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez marceli6 Zobacz posta
    Jedna wielka ściema.
    Czy zarzucasz w tym momencie kłamstwo panu Radkowi i panu Rzecznikowi Gruszce? Publicznie zarzucasz kłamstwo, tak?

Jest i Giaur Wielki pochlebca i błazen Play ^^ Play zawsze opóźnia aktualizacje. Zawsze tak było i nie widać poprawy. Jeżeli chce się mieć normalne aktualizacje to trzeba się pozbyć śmiecia czyli brandu od Play. Chyba że ktoś lubi być cyckany i traktowany jak frajer,bo kupiłeś i teraz się bujaj. Przy flagowcach potrafią pół roku nawet nie wydawać aktualizacji,więc o czym my tu piszemy.

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez giaur Zobacz posta
    Czy zarzucasz w tym momencie kłamstwo panu Radkowi i panu Rzecznikowi Gruszce? Publicznie zarzucasz kłamstwo, tak?
    Może nie kłamstwo tylko podejście marketingowe. Btw p.Marcin nie jest już rzecznikiem Play a na blogu stwierdził że nic innego poza PR nie potrafi robić. Zaczynam się martwić

@giaur mogę publicznie zarzucić kłamstwo ponieważ mam nie jeden smartfon Samsunga i wiem kiedy wychodzą softy oficjalnie a kiedy Play aktualizuje więc nie pierdziel głupot no chyba że tobie jedynemu na bieżąco wydają.

Mogę potwierdzić, że Play zlewa aktualizację. Taka sama sytuacja jest z Lg G7. Wszyscy dostali już aktualizację do androida 9.0 a smartfony z brandem Play jeszcze nie.

Swoją drogą krytyka musi boleć skoro wydali poprawki z maja i czerwca jedna po drugiej.

Od dzisiejszej nocy są poprawki z lipca. Ciekawe kiedy wyda Play.
    Ja kupiłem swojego S10+ i po odpaleniu jak usłyszałem hałas logo Play to zaraz myślałem że szlag mnie trafi. Żyłem nadzieją że jednak.bedzie bez tego syfu Po 15 minutach już miałem czyste XEO

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów