Wątek: Play / MetLife - rezygnacja z ubezpieczenia "Bezpieczny Telefon"

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Play / MetLife - rezygnacja z ubezpieczenia "Bezpieczny Telefon"

Pytanie dotyczy sposobu rezygnacji z ubezpieczenia zawartego w temacie. Przez ostatnie półtora miesiąca wielokrotnie dzwoniłem do firmy Metlife pod numer +48 791 100 310 z chęcia rezygnacji, ale za każdym razem słyszałem zawsze ta samą odpowieć że nie jestem klientem Metlife, nie maja mnie w systemie i nie posiadam ubezpieczenia telefonu, jak równie ze operator Play nie przesłał im zadnych informacji / dokumentów odnośnie takowego ubezpieczenia dotyczacego mojego telefonu. Opłaty za ubezpieczenie "Bezpieczny Telefon" sa pobierane przez operatora Play od połowy kwietnia.
    W takim przypadku w jaki sposób mam zrezygnowac z tego ubezpieczenia ?

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Witaj, w takiej sytuacji zarejestruj proszę zgłoszenie z dokładnym opisem całej sytuacji. Możesz takowe utworzyć po zalogowaniu na Play24 swoim numerem telefonu. W treści podaj informację, którego numeru dotyczy sprawa oraz jakie informacje uzyskałeś podczas kontaktu z Ubezpieczycielem. Dodaj również swój numer kontaktowy. Konsultant po weryfikacji sprawy skontaktuje się z Tobą celem przedstawienia odpowiedzi.

Witam, po połtora miesięcznej banicji dzisiaj pojawiłem się w systemie MetLife. Rezygnacja z ubezpieczenia zgłoszona. Play4You2 dziękuję za chęć pomocy. Myślę że temat można zamknąć. Pozdrawiam Mariusz

Uprawnienia umieszczania postów