Wątek: Transmisja MMS

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Hardcore Player

Transmisja MMS

Witam, pytanie z grupy podstawowych :
    Czy do wysłania wiadomości MMS potrzeba włączyć dane komòrkowe w telefonie ? Czy wystarczy że działa transmisja głosowa ?

Czy wysyłanie MMS-òw pobiera opłatę jak za transm. danych (bez wykupionego pakietu opłaty są znaczne) ?

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Witaj, do wysyłania MMS-ów konieczne jest włączenie transmisji danych. W sprawie drugiego pytania proszę o cierpliwość. Sprawdzę to i wrócę z odpowiedzią.

Hardcore Player
    W sprawie drugiego pytania: przypomniałem sobie że w mojej taryfie (prepaid) za wiadomość MMS płaci się od sztuki (bodaj 0,29 zł), z tego by wynikało że nie powinno być już opłaty za transmisję. Ale poczekam na odpowiedź.

Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    Nie da się w smartphone ograniczyć dostępu tylko do mms zawsze coś jeszcze pobierze , co innego zwykły telefon tam włącza mms pobierze z neta i wylacza , obecnie pakiet w odnowa jest tak tani 1gb, a 5zl ważny nie ograniczona ilość czasu że się nie opłaca korzystać bez.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Hardcore Player Awatar spiro
    Zasadniczo przy mmsie nie jest pobierana dodatkowa opłata za transmisję danych (w Polsce). Co do uniknięcia kosztów to można zrobić myk z fake apnem
    https://forumplay.pl/showthread.php/...C4%87-FakeAPN-!

Uprawnienia umieszczania postów