Wątek: Koszty połączeń do Polski

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Koszty połączeń do Polski

Witam, od jakoś ośmiu miesięcy jestem w Holandii, dzwoniłem do Polski, pisałem, po prostu utrzymywałem kontakt z Polską. Rachunki nie zwiększały się, a jeśli tak było to o małe kwoty co było jak najbardziej ok. Nagle wczoraj dostaje SMS'a z nr 115;

Witamy w w Holandii. Koszty polaczen do Polski - 5 zl/min, polaczenie przychodzace - 2 zl/min. Koszt SMS - 1 zl, MMS - 2 zl. Koszt transmisji danych - 3,6 zl/100 kB (taryf. co 100 kB ). Wszystkie ceny sa z VAT. Polaczenie z alarmowym nr 112 jest bezplatne. Wiecej informacji o roamingu w Holandii - wyslij bezplatny SMS o tresci '1' na nr 115 lub zadzwon na darmowy nr +48790500115

Dobra, wysyłam sms'a o treści 1 na nr 115 i dostaje trzy kolejne. Pierwszy z nr 115, a dwa ostatnie od Playa;

Ceny w Strefie 1: polaczenie glosowe i wideo do Polski - 5 zl/min, do strefy Euro i Strefy 1 - 7 zl/min, do Strefy 2 - 10 zl/min, do Strefy 3 - 15 zl/min. SMS - 1 zl, MMS - 2 zl. Odebranie polaczenia glosowego i wideo - 2 zl/min. Transmisja danych - 3,6 zl/100 kB (taryf. co 100 kB ). Wszystkie ceny sa z VAT

Zgodnie z nowymi zasadami roamingu w UE możemy naliczać dodatkowe dopłaty jeżeli w ciągu ostatnich 30 dni więcej korzystasz z usług lub więcej przebywasz w roamingu UE niż w Polsce. Dopłaty wynoszą: +6 gr/min poł. wychodzącego, +3 gr poł. przychodzącego, +1 gr SMS, +7,32 zl/GB do wysokości limitu GB. Dopłaty naliczymy w wysokości zatwierdzonej przez Prezesa UKE. Więcej play.pl/roaming

Zgodnie z polityką uczciwego korzystania z usług w roamingu UE, doliczymy dodatkowe dopłaty: pol.wych + 16 gr/min, pol. przych +4 gr/min, SMS + 5 gr/szt, MMS +2,253 gr/szt. Doplaty naliczymy po wykorzystaniu bezplatnych srodkow z promocyjnych pakietow UE, jesli przyznalismy takie w ramach umowy.

Teraz pojawia się moje proste pytanie. O co chodzi i dlaczego? Mam abonamet, wszystko nielimitowane za 50.

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Witaj, prawdopodobnie jest to nieprawidłowa informacja. Zarejestruj proszę w tej sprawie zgłoszenie na Play24. Sprawa zostanie zweryfikowana.

No dobrze, zrobię tak, ale gdy zadzwonie do kogoś w tym momencie to będzie mnie naliczało 5zł/1min?

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Tak jak pisałem w #2 prawdopodobnie nie są to poprawne stawki. Możesz również w tej sprawie skontaktować się z Obsługą Klienta, która dostępna jest pod numerem +48790500500 (dla Klientów indywidualnych) lub +48790600600 (dla firm), codziennie w godzinach 7:00-24:00. Pod te numery dodzwonisz się z dowolnej sieci, również zagranicznej.

Uprawnienia umieszczania postów