Wątek: Dopłaty do roamingu a stara umowa

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Question Dopłaty do roamingu a stara umowa

Witam,
    Posiadam taryfę FORMUŁA EUROPA Unlimited dla Firm w promocji FORMUŁA VIP Unlimited dla Firm Extra.
    Umowa została zawarta w dniu 21.08.2014r.
    Nie zmiennie od dnia podpisania umowy telefon używany więcej na terenie UE niż Polski. Do dnia 08.04.2019r. nie było żadnego problemu z żadnymi dopłatami do oferty - wszystko działało prawidłowo. Dnia 08.04.2019r. otrzymałem informację że będą doliczane opłaty - zgłosiłem sprawę do salonu, po czym w odpowiedzi otrzymałem informację że SMS o opłatach jest błędem technicznym i żadne opłaty dla mojej oferty nie będą doliczane.
    Niestety od dnia 22.04.2019r. rozpoczęło się doliczanie dopłat do SMSów, MMSów oraz Internetu. Od tego momentu walczę z reklamacjami... co jedna to inna odpowiedź.
    W związku z czym postanowiłem zapytać tutaj... czy Play ma prawo doliczać mi te opłaty do abonament do umowy która została zawarta w 2014r?
    Czy coś się zmieniło w prawie że nagle po dwóch latach od wejścia polityki uczciwości rozpoczęto mnie naliczać mimo iż wcześniej tak nie było a sposób korzystania z telefonu się nie zmienił?

Autoryzowany Doradca Biznesowy Player Awatar Doradca Biznesowy Kraków
    Wg. mnie nie. Nie powinno być żadnych dopłat.
    Ostatnio edytowane przez Doradca Biznesowy Kraków ; 12-06-2019 o 10:01
    Ryszard Sałaciński
    tel:790 044 115 , email: ryszard.salacinski@sprzedaz.playmobile.pl

Uprawnienia umieszczania postów