Wątek: Niewystarczająca oferta na kartę

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Niewystarczająca oferta na kartę

Witam,

Jestem wieloletnim, raczej zadowolonym użytkownikiem sieci Play. Chciałbym poruszyć jedną rzecz, która jest dla mnie kłopotliwa i rozwiązanie jej pomogłoby mi oraz pewnie wielu innym użytkownikom.

W moim miejscu zamieszkania pech chciał, że nie mam dostępu do Internetu światłowodowego, stąd też jestem skazany albo na jakieś śmieszne prędkości do 10Mb Download /1Mb Upload, albo Internet Mobilny. Zainwestowałem w router z agregacją pasm i korzystam z Play ciesząc się naprawdę niezłą prędkością Internetu. Korzystam z Internetu na Kartę, ponieważ raczej wolę być elastyczny niż wiązać się na 2 lata przez które może się wiele zmienić - obciążenie sieci w miejscu zamieszkania, może też kiedyś będzie dało się założyć u mnie Internet światłowodowy. Problem w tym, że oferta na kartę jest dla mnie niewystarczająca. Nie ma większych pakietów bez limitu niż 100GB. Jeszcze byłoby to do zniesienia gdyby nie fakt, że po skończeniu pakietu, nie mogę wykupić go ponownie, tylko muszę czekać aż upłynie pełny miesiąc by móc zresetować pakiet. Radzę sobie z tym w taki sposób, że kupiłem drugą kartę sim i co ok. 20-25 dni muszę przekładać karty i doładowywać na zmianę, co jak pewnie się domyślacie jest dosyć niewygodne. Sugeruję wzbogacenie oferty, o dodatkowe, większe pakiety bez limitu w ofercie na kartę, ewentualnie możliwość wielokrotnego kupienia tego samego pakietu.

Jeśli chodzi o abonament, który z wyżej wymienionych powodów rozważam, to brakuje mi bardzo opcji 300GB bez urządzenia NET BOX.

Swoją drogą, dziwne jest, że abonament 12 miesięcy co byłoby dla mnie optymalnym rozwiązaniem, mniej się opłaca niż karta, bo 100GB kosztuje 60zł, a na kartę z bonusem i pakietem mam więcej niż 100GB i płacę 50zł.

Autoryzowany Doradca Biznesowy Player
    Jest możliwość by w ofercie abonamentowej do dyspozycji było 300 GB na pełnej prędkości bez konieczności dobierania urządzenia

Hardcore Player
    Oczywiście ze jest, wystarczy mieć usługę Play Internet L z 200GB( tylko SIM kosztuje 60 zł/m-c a ze sprzetem za 70 zł/m-c). Dobieramy kolejne 100GB za 20 zł https://www.play.pl/resources/pdf/20...t_31082018.pdf i mamy do dyspozycji 300GB za 80/90 zł na m-c. Karciarze maja teraz gorzej choć wiemy ze można ogarnąć taki limit 300GB taniej nawet w Play/Fakt/RBM. Ale to temat nie na Forum. No i kto dziś korzysta z pre-paid Play i InK, drogo i mało. Jest inny operator rozdający GB danych za pól darmo.

Byłem w salonie PLAY można też 1000 giga za 200zł.na miesiąc.

Uprawnienia umieszczania postów