Wątek: Kara umowna za wczesniejsze zerwanie umowy 0 zl

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Kara umowna za wczesniejsze zerwanie umowy 0 zl

Witam, bardzo prosze o udzielenie iinformacji odnosnie wysokosci kary umownej za zerwanie umowy przed czasem.
    Jestem odsylana od pkt stacjonarnego do obslugi klienta.
    Chce miec pewnosc ze informacja jaka uzyskuje jest faktyczna i nie okaze sie ze po zlozeniu rezygnacji i informacji ze wysokosc kary wynosi 0 zl pozniej przyjdzie mi do placebnia ok 2000 zl

Po wizycie w salonie informacja w systemi pokazuje 0 zl za rezygnacje z kazdego z 5 nr, tel tez tak wychodzi ale dzis Pani poinformowala mnie ze nie da mi takiej informacji bo jest to niemozliwe ze 0 zl.

Jeżeli umowa trwa i masz jeszcze x miesięcy do końca umowy to nie ma takiej opcji, że nie będzie kary.
    Zadzwoń na BOK to Ci powiedzą ile masz lub możesz mniej więcej sama wyliczyć. Na umowie masz coś takiego jak "ulga" (pare tysięcy złotych). Dzielisz ją przez ilość miesięcy w umowie, odliczasz ile miesięcy już zapłaciłaś i reszta to będzie mniej więcej ta kara.
    Przykład: Ulga to 3000zł, na 24 miesiące to wychodzi 125 miesięcznie. Umowa jeszcze będzie trwała rok czasu czyli 12x125, wychodzi mniej więcej 1500zł za numer.
    Pozdrawiam

Tylko nie moge znalesc umowy glownej mam tylko aneksy a tam nic nie ma. Dziwi mnie tylko to ze oni nie potrafia mi tego powiedziec konkretnie tylko mowia sami 0 zl
    dzwonie na bok i tez mowia 0 zl wiec ja juz jestem glupia. Wiem ze to nie jest mozliwe ale skoro tak mowia to chce miec podkladke zeby sie nie okazalo 0 zl a pozniej ze 2 tys. um konczy sie w lutym 202 a kilka nr 12 2020

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Jaką masz dokładnie taryfę? Jest to oferta grupowa ?
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Mam oferte rodzinna 4 nr w abonamencie plus internet
    Dokopalam sie do umowy glownej na ktore jest info co do ulgi, pozniej sa aneksy na ktorych na 1 z nr jest" jak w umowie "ale ten nr juz jest nieaktywny od ponad roku a na kolejnych 4 nr jest info co do ulgi "-" czylli ze jej nie ma.
    nikt mi nie potrafi odpowiedziec konsultanci w sklepie stacjnarnym jak i na bok sa zdiwini i sami mowia ze jest to niemozliwe.....ale kalkulator wylicza im 0 zl

Hardcore Player Awatar czesacz
    Tak działa play, sami nie wiedzą co i jak, nie pierwszy i nie ostatni raz.
    Zaraz pewnie powiedzą żebyś zgubiła zgłoszenie a oni postarają się pomóc, każdemu to piszą

Pomijam ten fakt chcialabym poprostu wiedziec zeby nie kazalo sie pozniej ze wylicza mi jakiekolwiek sumy czy to 200, 300 700 czy ponad 1000zl skoro wyskakuje 0 zl

Hardcore Player
    Napisz mail do BOK Play (nie zgłoszenie bo potem zniknie albo się wyprą) z prośbą o wyliczenie kary umownej dla Twojej umowy w przypadku zerwania jej przed terminem. Adresu @ nie mogę tutaj podać ale znajdziesz. Ja bym się jednak liczył z tym że w razie czego znajdą jakiś haczyk i każą Ci płacić, więc uważaj.
    Ostatnio edytowane przez bst01 ; 08-06-2019 o 11:49

Czyli majac odpowiedz pisemna na zgloszeenie z BOK i odp na mailu ze koszty zerwania um sa w wysokosci 0 zl moge miec w tym momencie pewnosc ze nic wiecej nie nalicza?

Hardcore Player
    Za RŚUT :
    W przypadku Umowy zawartej na czas określony, której zawarcie wiązało się z przyznaniem Abonentowi przez Operatora ulgi, Operator jest uprawniony żądać kary umownej z tytułu rozwiązania umowy przez Abonenta lub przez Operatora z przyczyn leżących po stronie Abonenta przed upływem okresu, na który Umowa została zawarta, w wysokości nieprzekraczającej równowartości ulgi przyznanej Abonentowi i pomniejszonej o proporcjonalną jej wartość za okres od dnia zawarcia Umowy do dnia jej rozwiązania

Uprawnienia umieszczania postów