Wątek: Problem z anulowaniem zakupu w eshop na raty

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post

Problem z anulowaniem zakupu w eshop na raty

Witam,
    mam problem z anulowaniem zakupu na raty przez internet smartfona. Przed kupnem czytałam i napisane jest że można odstąpić od umowy kredytu ratalnego przez internet, co więcej napisane jest na stronie
    ( https://www.play.pl/pomoc/zakupy/jak...ty-w-play.html) w odpowiedzi PLAY na pytanie " Co się stanie z ratami, jeśli nie odbiorę paczki?"
    Moim zdaniem PLAY wyraźnie stwierdza że nie odebranie przesyłki anuluje zakup i umowa kredytowa zostanie rozwiązana.
    Odmówiłam dziś na stronie śledzenia przesyłki przyjęcia paczki.
    Przez ponad 2 godziny pisałam na eshop@playsklep.pl ale zero odzewu, na ok@pomocplay.pl tak samo i zero odzewu, partner dzwonił na infolinię ale tam powiedzieli że muszę odebrać aby potem odesłać! Dla mnie jest to trochę nie zrozumiałe że nie można już niby cofnąć albo chociażby wstrzymać wysyłki!, w ekspresowym tempie przesyłka była już u kuriera, pierwszy raz coś takiego widziałam!
    Może jest osoba która miała podobną sytuację i mogłaby mi pomóc z tym?
    Bank kredyt zapewne przelał już do play za urządzenie a ja zostałam narazie z ratami do płacenia.
    Pozdrawiam.

2. BEST_ANSWER_PLACEHOLDER
    Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Witaj, czy masz numer otwartego zgłoszenia w tej sprawie?

21 176 66 40
    21 177 04 14
    21 177 61 08

- - - Updated - - -

Witam, trzy numery zgłoszeń mam

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Dziękuję za numery zgłoszeń. Przesłałem je do realizacji. Sprawa zostanie rozwiązana w możliwie najkrótszym czasie.

Moje problemy po zakupie w sklepie internetowym Play

29 maja bieżącego roku zakupiłem w internetowym sklepie sieci Play telefon, który zgodnie z informacją na stronie Play jest nowy i ma pełną gwarancję, taką informację uzyskałem również od konsultanta sklepu. Telefon kupiłem bez abonamentu w kredycie bankowym. Otrzymałem przesyłkę z telefonem oraz fakturą. Faktura jest wadliwa ponieważ nie zawiera numeru seryjnego lub numeru IMEI, a takie wymogi określa gwarant. Telefon jest rzeczą indywidualneie oznaczoną i taki numer powinien być umieszczony na fakturze. Telefon zarejestrowałem w serwisie Huawei i okazało się, że gwarancja kończy się we wrześniu 2020 roku, a powinna trwać do końca maja 2022 roku. Po rozmowie telefonicznej z serwisem Huawei dowiedziałem się, że gwarancja została uruchomiona we wrześniu 2017 roku i że telefon miał wymieniany wyświetlacz. Sprawę opisałem w mailu i skerowałem na adres eshop@play.pl, ale odpowiedziano mi, że to nie jest ich sprawa i wskazano numer infolinii. Po rozmowie z konsultantką dowiedziałem się, że numer mojego zamówienia nie funkcjonuje w systemie. Ponowiłem korespondencję że sklepem prosząc o przekierowanie mojej sprawy do właściwej osoby /działu, odpowiedziano mi, że nie będą prowadzić że mną korespondencji w tej sprawie. Jeszcze raz ponowiłem żądanie wystawienia prawidłowej faktury, wypełnionej i ostemplowanej karty gwarancyjnej oraz wyjaśnienia całej sprawy. Odpowiedziano mi, że mogę odstąpić od umowy. Ja nie chcę odstępować od umowy, chcę przywrócenia pełnych uprawnień gwarancyjnych oraz wyjaśnienia całej sprawy.

@rodri - sprawę należy zgłosić Obsłudze Klienta. Sposoby kontaktu są opisane tutaj: https://www.play.pl/pomoc/kontakt.html. Z poziomu Forum nie mamy dostępu do historii zamówień, a taki dostęp jest niezbędny do wyjaśnienia sprawy.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Cytat Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    @rodri - sprawę należy zgłosić Obsłudze Klienta. Sposoby kontaktu są opisane tutaj: https://www.play.pl/pomoc/kontakt.html. Z poziomu Forum nie mamy dostępu do historii zamówień, a taki dostęp jest niezbędny do wyjaśnienia sprawy.
    Nie jestem abonentem sieci Play, a Obsługa Klienta nie znajduje numeru zamówienia w systemie.

Numery telefonów do Obsługi Klienta są aktualne również dla zamówień dotyczących urządzeń. Proponuję ponowny kontakt z Infolinią, być może odnalezienie zamówienia będzie możliwe na podstawie innych danych. Jak wspomniałem, za pośrednictwem Forum nie uda nam się w jakikolwiek sposób wyjaśnić tej kwestii.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Cytat Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    Numery telefonów do Obsługi Klienta są aktualne również dla zamówień dotyczących urządzeń. Proponuję ponowny kontakt z Infolinią, być może odnalezienie zamówienia będzie możliwe na podstawie innych danych. Jak wspomniałem, za pośrednictwem Forum nie uda nam się w jakikolwiek sposób wyjaśnić tej kwestii.
    Niestety, osoba, z którą rozmawiałem stwierdziła, że można to zrobić tylko po numerze zamówienia.

Dlatego pozostaje mi poprosić Cię o ponowny kontakt.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów