Wątek: Problem z anulowaniem zakupu w eshop na raty

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
    Ja bym zgłosił na policję.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Jeśli masz wątpliwości co do rozwiązania Twojego zgłoszenia to masz możliwość, aby się odwołać. Możesz to zrobić przez Play24, dzwoniąc do Obsługi Klienta, w najbliższym salonie Play lub pisemnie.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

To się nadaje do prokuratury a nie do Zgłaszają dobrze ci radzę. Ja walczę tężni P20 pro ale mi bank zawalił sprawę. Ale teraz po twoim problemie to wiesz co każdy może chyba to zgłosić ponieważ zachodzi podejrzenie że firma Play to oszust. Błędne wystawienie faktury podlega pod przestępstwa skarbowe. Natomiast to że dostałeś stary telefon po naprawie to podlega pod paragrafy .
    Działaj chłopie zgłaszają na policję bo będziesz się z nimi uganiał latami.
    Nowy telefon i abonament 0 zl no może 1zl przez całą nowa umowe.
    Tak to powinno być załatwione.

W związku z tym, że straciłem cierpliwość i zaufanie do firmy Play skerowałem następne zgłoszenie (213456861). Poniżej jego treść:

"Szanowni Państwo, w związku z tym, że rozwiązanie zaistniałego problemu przedłuża się, wyznaczam Państwu termin 7 dni na przesłanie nowego telefonu do punktu sprzedaży Play w Kamiennej Górze, ul. Jana Pawła ll. Po otrzymaniu informacji, że telefon jest w punkcie, dostarczę posiadany telefon do odesłania. Nie przyjmuję do wiadomości informacji, że możecie Państwo wysłać nowy telefon dopiero po odesłaniu poprzedniego. Chcę żebyście sobie Państwo uświadomili, że ewidentnie zostałem oszukany, i że ktoś popełnił przestępstwo. Przypominam, że zamiast telefonu fabrycznie nowego dostarczono mi telefon używany, naprawiany (wymiana wyświetlacza) , z niepełną gwarancją, która została uruchomiona we wrześniu 2017 roku (telefon zakupiłem w maju 2019 roku), z niekompletną fakturą, która nie zawiera numeru fabrycznego i numeru IMEI, bez karty gwarancyjnej. Ktoś działał z premedytacją żeby dokonać oszustwa, świadczy o tym dokumentacja telefonu. Jeśli zaistnieje taka potrzeba wskażę przepisy Kodeksu Karnego, które penalizują takie przestępstwo.
    W przypadku dalszego przeciągania załatwienia sprawy podejmę następujące działania:
    1. O popełnionym przestępstwie powiadomię prokuraturę.
    2. Skargę na firmę Play skieruję do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta.
    3. O sprawie poinformuję Rzecznika Konsumenta.
    4. Opis zaistniałej sytuacji będę zamieszczał na portalach społecznościowych i różnego rodzaju forach internetowych.
    Na zaostrzenie mojej postawy wpłynęła utrata zaufania do Firmy Play oraz sposób rozwiązywania zaistniałego problemu. Sprawę proszę potraktować jako bardzo pilną".

Zakupiłem telefon bez abonamentu i nie jestem abonentem Play, w związku z tym nie mam możliwości śledzenia swoich zgłoszeń, co jeszcze bardziej utrudnienia komunikację.
    Ostatnio edytowane przez rodri ; 25-06-2019 o 11:31

Zgłoszenie nr 213456861 jest w trakcie rozpatrywania. Poczekaj proszę na kontakt ze strony konsultanta.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Bravo.
    Ja po twoim problemie opisanym na tym forum zrezygnowałem z zakupu P20 pro od sieci Play.

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez rodri Zobacz posta
    W związku z tym, że straciłem cierpliwość i zaufanie do firmy Play skerowałem następne zgłoszenie (213456861). Poniżej jego treść:

"Szanowni Państwo, w związku z tym, że rozwiązanie zaistniałego problemu przedłuża się, wyznaczam Państwu termin 7 dni na przesłanie nowego telefonu do punktu sprzedaży Play w Kamiennej Górze, ul. Jana Pawła ll. Po otrzymaniu informacji, że telefon jest w punkcie, dostarczę posiadany telefon do odesłania. Nie przyjmuję do wiadomości informacji, że możecie Państwo wysłać nowy telefon dopiero po odesłaniu poprzedniego. Chcę żebyście sobie Państwo uświadomili, że ewidentnie zostałem oszukany, i że ktoś popełnił przestępstwo. Przypominam, że zamiast telefonu fabrycznie nowego dostarczono mi telefon używany, naprawiany (wymiana wyświetlacza) , z niepełną gwarancją, która została uruchomiona we wrześniu 2017 roku (telefon zakupiłem w maju 2019 roku), z niekompletną fakturą, która nie zawiera numeru fabrycznego i numeru IMEI, bez karty gwarancyjnej. Ktoś działał z premedytacją żeby dokonać oszustwa, świadczy o tym dokumentacja telefonu. Jeśli zaistnieje taka potrzeba wskażę przepisy Kodeksu Karnego, które penalizują takie przestępstwo.
    W przypadku dalszego przeciągania załatwienia sprawy podejmę następujące działania:
    1. O popełnionym przestępstwie powiadomię prokuraturę.
    2. Skargę na firmę Play skieruję do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta.
    3. O sprawie poinformuję Rzecznika Konsumenta.
    4. Opis zaistniałej sytuacji będę zamieszczał na portalach społecznościowych i różnego rodzaju forach internetowych.
    Na zaostrzenie mojej postawy wpłynęła utrata zaufania do Firmy Play oraz sposób rozwiązywania zaistniałego problemu. Sprawę proszę potraktować jako bardzo pilną".

Zakupiłem telefon bez abonamentu i nie jestem abonentem Play, w związku z tym nie mam możliwości śledzenia swoich zgłoszeń, co jeszcze bardziej utrudnienia komunikację.
    czy nie pomyliłeś adresu, piszesz na forum?

- - - Updated - - -

Cytat Zamieszczone przez Foto Kamyk Zobacz posta
    To się nadaje do prokuratury a nie do Zgłaszają dobrze ci radzę. Ja walczę tężni P20 pro ale mi bank zawalił sprawę. Ale teraz po twoim problemie to wiesz co każdy może chyba to zgłosić ponieważ zachodzi podejrzenie że firma Play to oszust. Błędne wystawienie faktury podlega pod przestępstwa skarbowe. Natomiast to że dostałeś stary telefon po naprawie to podlega pod paragrafy .
    Działaj chłopie zgłaszają na policję bo będziesz się z nimi uganiał latami.
    Nowy telefon i abonament 0 zl no może 1zl przez całą nowa umowe.
    Tak to powinno być załatwione.

Kolejny z poczuciem humoru...

Cytat Zamieszczone przez jerzy.zach Zobacz posta

- - - Updated - - -

Kolejny z poczuciem humoru...
    Jeśli nie potrafisz pomóc lub doradzić to nie podejmuj dyskusji.

Cytat Zamieszczone przez jerzy.zach Zobacz posta

- - - Updated - - -
    Nie, nie pomyliłem adresu, chcę żeby więcej osób dowiedziało się o funkcjonowaniu eshop sieci Play, o oszustwie, którego dokonano i problemach z załatwieniem sprawy, która ciągnie się już prawie miesiąc.
    Proponuję przeczytać wątek od #5 i zastanowić się nad krytyką.
    Mam zamiar pisać o tej sprawie na różnych portalach, bo telefonu nie kupiłem na bazarze lub w lombardzie i nie zgadzam się na to żeby duży operator dopuszczał do takich sytuacji i w ten sposób traktował klientów.
    Mogę zaprezentować kilka maili, które otrzymałem od obsługi eshop po zgłoszeniu problemu. Z taką arogancją nie spotkałem się już dawno i dlatego będę drążył sprawę, może sprawca (sprawcy) poniesie konsekwencje swojej nieuczciwości nazywanej przez wielu "sprytem".
    Ostatnio edytowane przez rodri ; 26-06-2019 o 09:52

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów